Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha átszúrom a fülemet akkor? (. )

Ha átszúrom a fülemet akkor? (. )

Figyelt kérdés
már lett itthon átszúrva de most magamnak csinálom azt szeretném megkérdezni hogy nehéz átszúrni a tűt? egyébként fertőtlenítem a dolgokat azzal nem lesz baj (múltkor legalábbis ne volt) meg kenem majd rendesen egy kenőccsel meg minden de ha elfertőződne vagy begyulladna akkor azzal amúgy kellene csinálni? és ha van jó tipp hogy hogy csináljam írjátok le! Köszi (:
2011. aug. 22. 22:06
1 2 3
 11/21 szamóca.. ***** válasza:
milyen tűd van? sima varró?
2011. aug. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Van az is,meg van ilyen biztostűm is egyik ismerősöm mindent azzal szúrt át,fülét piercinget de azt a sima varó tűt kicsit vékonynak tartom.Arra gondoltam tűz is lesz meg esetleg parfüm is fertőtlenítésére...vagy a fülbevalót? :D
2011. aug. 22. 23:27
 13/21 szamóca.. ***** válasza:

hát akkor már lényegében mindegy, nyomhatod a fülbevalóval, nem tompább az se ráadásul le merem fogadni hogy erősebb fém mint a biztostű.

parfüm mehet rá. tűzzel sosem mertem szúrni, az a kényszerképzetem van hoyg az nem jóó érzés, pedig elv. jobb.

2011. aug. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Akkor az lesz (: megyek is..majd írom hogy sikerült (:
2011. aug. 22. 23:31
 15/21 szamóca.. ***** válasza:
okee sok sikert:)
2011. aug. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
még jegelem.meg vagyok győződve hogy akkor nem fáj :D
2011. aug. 22. 23:35
 17/21 A kérdező kommentje:
Átszúrtam :| elkezdtem a fülbevalóval de nem akart egyáltalán bele se menni.Jött a biztostű.az meg csak félig ment át.Jött a bizsu fülbevaló az nem ment át.Jött a gyógyfülbevaló (a vastag) és mát éreztem a hegyét a bőrön keresztül hát átnyomtam.Alig éreztem valamit nem mondanám hogy fáj(t) csak úgy éreztem és ez úgy 3 perc volt összesen egy csepp vérem sem folyt és alig jegeltem annyira izgultam h siettem és csak fél percig jegeltem és álomszép pont ott van ahova elképzeltem :D köszi a sok segítséget (:
2011. aug. 22. 23:46
 18/21 szamóca.. ***** válasza:
100%
na ügyi :)) grat hozzá
2011. aug. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
mindig magamnak szúrtam a fülbevalókat de múltkor olyan ronda gyulladásom lett, hogy utcára nem mertem kimenni vele. csöpögött a genny róla. :(
2011. aug. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
egyébként le volt fertőtlenítve a tű, mielőtt... !
2011. aug. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!