Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha átszúrom a fülemet akkor? (. )

Ha átszúrom a fülemet akkor? (. )

Figyelt kérdés
már lett itthon átszúrva de most magamnak csinálom azt szeretném megkérdezni hogy nehéz átszúrni a tűt? egyébként fertőtlenítem a dolgokat azzal nem lesz baj (múltkor legalábbis ne volt) meg kenem majd rendesen egy kenőccsel meg minden de ha elfertőződne vagy begyulladna akkor azzal amúgy kellene csinálni? és ha van jó tipp hogy hogy csináljam írjátok le! Köszi (:
2011. aug. 22. 22:06
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

Köszi (:


uhh :s én este akkor csináltam amikor írtam aztán 3 körül mikor elaludtam azon az oldalamon bírtam feküdni minden,nem fáj,meg folyamatosan forgatom a fülbevalót ugye hogy ne nőjjön bele a sebbe de már alig érzem nem is fáj szinte egyáltalán. (: és még mindig azon vagyok kiakadva hogy egy csepp vér sem folyt ki a múltkor meg kicsit azért vérzett de egyedül ilyen ügyes voltam?! :O

2011. aug. 23. 13:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!