Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Telefon vagy tetoválás?

Telefon vagy tetoválás?

Figyelt kérdés
Most lesz a 20. szülinapom és a szüleim azt mondták hogy vagy egy akármilyen telefonra,vagy egy tetoválásra adnak pénzt.Ti melyiket választanátok?
2011. aug. 23. 11:56
 1/10 anonim ***** válasza:
egyértelműen telefon,bár nekem jó telefonom van de ezerszer inkább telefon :)
2011. aug. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha valóban szeretnél tetoválást, és nem valami idiótaságot, akkor én azt választanám a helyedben.
2011. aug. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hááát...Én szerintem tetováltatnék. De. Ha kérsz egy iPhone4-et, amit aztán eladsz mondjuk 120 körül, akkor abból 4 tetoválást csináltatsz, és még marad is egy jó ütős hétvégére.


Szal én telefont kérnék, eladnám, és utána varratnék:D

2011. aug. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
én telefont kérnék :) amúgy van elképzelésed,hogy milyen tetkót akarsz?
2011. aug. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem hülyeséget akarok tetováltatni,és nem is azért akarok telefont,hogy eladjam.

Pont ez a bajom,hogy nagyon szeretnék tetkót,csak azt nem hogy mi illene hozzám.Mindenféleképpen valami értelmes,szimbolikus tetoválást.

Telefont meg azért szeretnék,mert az enyém ugyan még jó,de már látszik hogy nem bírja sokáig.

2011. aug. 23. 12:44
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Második vagyok, ha még nem tudod hogy mi illene hozzád, akkor semmiképpen se tetováltass most. Kérj inkább akkor telefont, azt legalább jó ideig tudod használni, és szépen lassan gyűjtögess a tetoválásodra, aztán közben rájössz arra is hogy mi az amit esetleg a tetoválásod képviselhetne számodra, mert azt egy életen át hordanod kell, nem vehetsz belőle újat :)
2011. aug. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor, ha még nem tudod milyen tetoválást szeretnél, kérj telefont.Vagy járd körbe a kérdést-menj el egy szalonba, nézz minta gyűjeteményeket...meglátod, de én azt mondom, hogy tetováltatni akkor érdemes, ha valami iránt nagyon elkötelezett vagy (szakma, hit, hobbi...ect),mert egy életre szól-és mivel még fiatal vagy ez még biztos kiforratlan.
2011. aug. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
biztos, hogy a telefont választanám mert tetkót nem is akartam soha:D
2011. aug. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Telefont mert tetoválásom már van xD 19/L
2011. aug. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Attól függ.

Én biztos, hogy a tetoválást választanám (igaz, már van 2, de még szeretnék), elégedett vagyok az S5230-ammal, de ha mondjuk újítani szeretnél, és szükséged van az új telefonra, akkor válaszd azt inkább, írtad is, hogy nem tudod még, milyen mintát szeretnél, nehogy olyat csináltass, amit később megbánsz, jól gondold ki, mit szeretnél, csak akkor csináltass;-)

2011. aug. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!