Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért van az hogy a csajoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az hogy a csajoknak az ilyen divatmajmok kellenek csak? (6 kiló arany, tetoválás,60000 forintos telefon, pia, fű stb)?

Figyelt kérdés
2009. nov. 23. 19:12
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
64%
Ne irigykedj már. Majd lesz valaki neked is.
2009. nov. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
27%
Mert buta szarok ezek a csajok. Szánalmasak. Bár meghalna mind méhnyakrákban. Mármint, aki ilyen.
2009. nov. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon peches lehetsz, mert ez csak egy része a csajoknak. Hidd el, fogsz olyat találni, aki nem a pénzedért szeret! :)
2009. nov. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
91%
Normális csajnak nem olyan kell, hidd el, tapasztalatból mondom.
2009. nov. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
96%
Azért mert az ilyen üresfejű műnőknek te nem tudnád vagy nem akarnád finanszírozni a szépítkezését, vásárlási szokásait, ezek az IQ fighter selyemrambók meg hajlandóak a külsőségekre sokat adni és ezt a kitartottuktól is elvárják.
2009. nov. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
91%
Náluk valami ösztön lehet,pénzes pasikra buknak mert későbbiekben család alapításkor biztositva lesz az anyagi helyzet.Azt az mind1 milyen a pasi a pénz kárpotolja érte..vagy "há mind1 majd bele szeretek stilus" de ez mindenkinél más. F20
2009. nov. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
78%
jaaj nekem 50ezres telóm van, 1,5 éve annyiba került, és nem érdekli a csajokat, igaz én nem is mutogatom, meg nem azzal akarok felvágni. örülök neki hogy van mert ballagásra kaptam és már párszor kihúzott a sz@rból mert ZH n tök jól lehet vele puskázni a jó felbontásnak köszönhetően, de a teló hiddel nem tesz semmit... a normális csajokat nem az érdekli...
2009. nov. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
94%
Én személy szerint az ilyenekre rá se nézek. Egyszerűen hidegen hagynak...
2009. nov. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Én nem "tartanék" ilyen fickót komoly kacsoltra, mert ott nem ezek! számítanak. Nekem ezek egyáltalán nem vonzó dolgok. Max az utolsóért állnék szóba vele, mert már nagyon jó lenne. XD
2009. nov. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

dehogy kell , en undorodom ha egy pasin ekszer van . Lehet azert nem buknak rad a csjok mert nem vagy elegge jokepu .

Nagyon cigiellenes es piaellenes vagyok , szoval a fu szoba sem kerulhet .

Kuldj egy kepet es megmodnom mi a baj veled , irj egy privit :)

A divatmajom meg sztem nem az arany meg a tetko na de m1 ( es igen a picit metroszex pasik bejonek, es azok is akik az utolso divat szerint oltoznek)

2009. nov. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!