Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen módszert tudtok arra,...

Milyen módszert tudtok arra, hogy egy kicsit kerekebb legyen a popsi?

Figyelt kérdés
Valami torna külön erre vagy valami hasonló :)
2011. aug. 23. 23:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem a rendszeres futás segített :)) 1-2hét alatt látványosan kerekebb lett a popsim.
2011. aug. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 impossible33 válasza:

Én ezeket a gyakorlatokat kezdtem el csinálni pár napja, de ha keresgélsz a neten sok ehhez hasonló videót találsz! Biztos mind hatásos, csak csinálni kell.


http://www.youtube.com/watch?v=8z_cP0TmQjI&list=PLA5F54C818C..

2011. aug. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Rubint Rekanak van egy csomo dvd-je, netrol is le tudod szedni, ha akarod. Mindegyiken van popsi es csipoformalos resz is, van amelyiken csak 10 perc, van, amelyiken 40. De kivetel nelkul mindegyiken van.

Sot, combformalasra is van resz mindegyiket, azokat is csinalhatod, mert sok gyakorlat nem csak combot, hanem popsit is alakit.

2011. aug. 24. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
fuss,biciklizz,sétálj amikor teheted,kitörés,guggolás is jó:)
2011. aug. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! :)
2011. aug. 24. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!