Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A pasik többségének a nagy és...

A pasik többségének a nagy és barna szemek tetszenek jobban és a sötét haj, kerekebb arc, vagy az oválisabb arc, szőkés világosbarnás haj, kék szemek, kisebb szemek?

Figyelt kérdés

és mennyire tetszik vagy nem tetszik az, ha valakinek az arcán vannak piercingek? úgy érzem karika az orrba, egy golyó a száj alatt,

és a kirajzolt vékonyra szedett szemöldök?

vagy a dark stílusúra festett szemek esetleg a sötét ruhák vagy a színes ruhák tetszenek jobban egy csajon?


2011. aug. 8. 14:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%
Nekem az ovál arc, barna szemek, vörös haj tetszik!
2011. aug. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

nekem speciel egyenes lapockáig érő hajam van, szőkés barnás, néha olyan vöröses barnás színe van, de nem festett, a szemöldököm meg kicsit van kiszedve, szal nem cérnavékony meg körív alakú, nem kirajzolt és nem tetovált, a szemem közepesen nagy, de kihúzva persze nagyobbnak néz ki,

de én jobban szeretnék mégnagyobb szemeket

meg kerekebb husisabb arcot

2011. aug. 8. 15:02
 3/13 anonim ***** válasza:
az oválisabb arc, szőkésbarna haj, nagy kék szemek (L)
2011. aug. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
nagy zöld vagy kék szem, hosszú egyenes szőkésbarna hajjal és ovális arccal a legszebb
2011. aug. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem elsősorban a barnahajú lányok tetszenek, kék, vagy világosbarna szemmel, de egy szőke vagy vörös lány is tetszhet, ha szép az arca. Ami viszont nagyon nem tetszik, az a nagy kifejezéstelen sötét, bocibarna szem.

Ami a testékszereket illeti, a fülbevaló, és a köldök piercing tetszik, a többi nem. Karika pedig a tehenek orrába szokott lenni, következésképp kénytelen lennék az illetőt marhának titulálni. Szemöldök esetén is a természetes, enyhén vagy egyáltalán nem szedett tetszik. Ami a ruhát illeti, a darkos és a színes vidám stílusok is bejönnek, egészen addig, amíg az illető nem mászkál Converse tornacsukában.

2011. aug. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

gondolom attól is függ kinek mi áll jól, a párom volt csaja most olyan rockeres, szép nagy homloka van, szal formás a feje, telt az arca, és pirosas, meg olyan bazi nagy barna boci szemei vannak hosszú szempillákkal, meg van piercinge az is jól áll neki, meg szépen meg van csinálva a szemöldöke, én sajnos nem tudom olyan szépre kisminkelni a szemem, egyből lekönnyezem, olyan kisugárzása van annak a csajnak szerintem, olyan szép arca, hogy nála az sem érdekel ha kicsit duci, fotogén


mert félek h párom jobban szerette őt, mnit most engem, mert sokat mesélt róla régen, és neki pl vitt virágot, meg jrtak koncertre, meg elkisérte dokihoz is suliidőben mikor beteg volt, volt pár közös képük keretbe, albumba, neten,

rólunk meg alig van közös fotó azért is úgy kellett könyörögnöm, de sajnos csak telefonba van meg a gépen,

virágot is csak azért vett nekem egyszer, mert megkértem rá, mivel rosszul esett h nekem még sose vett, másoknak meg már igen, se valentinra, se nőnapra :(

meg ak özös fotójukon láttam rajta h szívből mosolyog, h szerelmes, a mi képünkön meg olyan eröltetett volt

:(

nemtom hogy lehetnék elég jó csaj neki :(

vagy magamnak

2011. aug. 8. 15:09
 7/13 A kérdező kommentje:

és ha nagyon szép egy csaj és jól áll neki a piercing, akkor sem tetszik?

bár nekem nincs piercingem, de volt, és más csajokon is annyira tetszik

meg látszik egy kettőnek az önbizalom az arcán, amitől mégjobb csajok lesznek

2011. aug. 8. 15:10
 8/13 anonim ***** válasza:

Karikát a bikák orrába tesznek-kis kiigazítás.

Te meg hidd el magadról, hogy jó nő vagy, mert akkor más is elhiszi...a szerelmet kikönyörögni nem lehet...ne kérj virágot-érd el, hogy kapj.csak okosan...:)ha meg meddő a dolog, dobbants-van olyan, akinek TE és csakis te vagy a NŐ:Ám előbb ezt el kellene hinni.

2011. aug. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

nem válaszoltam a kérdésre:A pasik nagy részének ez mindegy-összhang, humor,sok mosoly és a lényeg, hogy mellette igazán férfi legyen a férfi.Ezek fontosabbak.

A vasdarabok az arcon, a lárvaszemöldök, a gyászos összkép szerintem nem nyerő.

2011. aug. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szia! A lényeg, hogy legyen kisugárzása, nem érdekel a szeme színe, az orra, a szája, az összkép a lényeg. Akkor legyen piercinged, ha úgy érzed, úgy adod ki magad, ne azért, mert ezen/azon tetszik, esetleg a barátnődnek is van... Ízléses tud lenni, csak ne a száj felett szépségpötty, az nagyon tucat.
2011. aug. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!