Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyire hatalmas szerinted?...

Mennyire hatalmas szerinted? (popsi képek)

Figyelt kérdés

Világéletemben gondjaim voltak a fenekemmel.

Nem tudtam, mit gondoljak róla vajon szép-e, formás-e? vagy inkább teljesen az ellenkezője.

Kaptam hideget-meleget. Jól esik mikor megnézik a férfiak,van,hogy meg is dicsérik, de a nők nagy része számára túl nagy,széles,nem feszes. (legalábbis általában ezt mondják)

Ezért nem tudom, hogy kinek higgyek.

Én alapjában véve megvagyok vele elégedve,azonkívül,hogy nem elég feszes,más nem zavar.

Sokszor nekiálltam már popsi tornákat végezni,de egy idő után feladtam,sajnos nincs hozzá elég kitartásom.

A kérdésem az lenne,hogy nagyon szükségem lenne a tornára,nagyon borzasztó (mert ha igen, akkor muszáj erőt vennem magamon és csinálni) a látvány,illetve,hogy mit gondoltok róla?

Csak bátran írjátok meg a véleményeteket csajok,építő kritikák is jöhetnek! Szívesen olvasok mindenféle praktikáról,tanácsról.

És persze a pasik is véleményezhetnek és értékelhetik. :)

Arra viszont mindenkit kérek, hogy nem szeretnék itt olvasni bunkó, trágár dumát. Aki arra készül,jobb ha inkább nem is ír.

Csakis normális és értelmes választ szeretnék!

Előre is köszönöm :)


És a képek:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



Ui: És bátran kérdezzetek,amire tudok válaszolok. :)


2011. aug. 21. 10:34
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
100%

nekem is ilyesmi van,én nem vagyok megelégedve.Csak az a baj h nekem farmernaciba randán néz ki,de ahogy láttam neked farmerszoknyában egész jó.Úgyh szerintem szép.És hány éves vagy ha meg lehet tudni? :)

16/l

2011. aug. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 anonim ***** válasza:
36%

a 2. az durva. Bocsi :)

Nekem i s hasonló amúgy és utálom.

2011. aug. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 anonim ***** válasza:
100%
nemroszznemrossz.! hát figyelj ha annyira nemtetszik neked akkor legyél kitartó.. a végeredmény a lényeg..:)
2011. aug. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 A kérdező kommentje:

10:40!

Persze,18 vagyok :)


Farmernadrágban is akartam fel tenni képet,csak sajnos nem találtam normálisat.

2011. aug. 21. 10:49
 5/63 anonim ***** válasza:
a formája tényleg jó, csak szerintem túl nagy. meg mit írtad, nem eléggé feszes, na hát akkor azon is változtathatnál. szerintem erre a futás lenne a legjobb, meg egy kis diéta.
2011. aug. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem nem a fenekedre kellene tornásznod, hanem úgy általánosságban kellene fogyóznod, és akkor menne le a hátsódról is. Neked ilyen a testalkatod, és sokaknak ez tetszik. A pasik egymás közt erre mondják, hogy lehet bele pakolni. Nem a kérdéshez tartozik, de nemrég hallottam egy előadáson, hogy a napi 5ezer milligramm C vitamintól 2-3 hónap alatt olyan feszes lesz a bőr, hogy még a narancsbőr is eltűnik. Ez akkora mennyiség, hogy nem lehet egyik napról a másikra elkezdeni ekkora adagot szedni.
2011. aug. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 A kérdező kommentje:

10:44!


Hát igen,kicsit nagy a többihez képest.

Emiatt vagyok elégedetlen és persze még amiatt,hogy nem elég feszes.

2011. aug. 21. 10:51
 8/63 A kérdező kommentje:

gyuszek34!


Sajnos ebben nincs igazad.

Én már voltam ettől vékonyabb,volt,hogy 1-2 ok miatt le is fogytam,és bizony nem a fenekemből ment le először,hanem a mellemből és a felsőtestemből.

Mellem meg ugye nem sok van amellett meg még felülről vékony is vagyok. Szóval ha én fogyózok onnan megy le először,és akkor meg már túl vékony leszek fentről,ami nem szép.

Én ha hízok is nagy része a fenekemre és a combomra megy,fentre kevés,sajnos.


Köszi amúgy :)

2011. aug. 21. 10:55
 9/63 A kérdező kommentje:

10:50!

Hát igen,túl nagy.

Ezt már sok mindenkitől hallottam ... ez az ami elszomorít.


Volt,hogy futottam,de mivel aszfalton nem egészséges,amellett meg még a térdem is fáj néha,nem a legmegfelelőbb sport számomra.


Viszont köszi neked is a tanácsot :)



Örülök,hogy eddig még csak normális választ kaptam,nem is hittem volna. :)

2011. aug. 21. 10:58
 10/63 A kérdező kommentje:

gyuszek34!

Jaj és a c-vitaminos sztorit is köszönöm. :)

Érdekes...

Nem lenne rossz,most ha már így megemlítetted, a narancsbőrömmel is valamit kezdeni.

2011. aug. 21. 11:01
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!