Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egy kis segítség kéne! Debrece...

Egy kis segítség kéne! Debreceniek! Tudtok valahol a városban pólónyomtató boltot?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Az egyik családtagomnak szeretnék egy zenekaros pólót nyomtatni. Csak nem tudom,hol lehet Debrecenben. Ha tudtok valami jó helyet kérlek írjatok! Nagyon fontos lenne. Köszönöm!
2011. aug. 24. 14:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! a plázában van egy bolt. nem tudom mi a neve fent van. ajándék bolt, tele van pólóval meg bögrével meg minden ilyennel.tuti megismered kívülről. nem tudom hogy nyomtatnak e de sztem igen. egy próbát megér szerintem.
2011. aug. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
uuu! Köszönöm! :) De..várjcsak..volt egy ilyen bolt a plázáan ,de az már 2 hónapja bezárt:S mert azt tudom,hogy ott nyomtattak pólót,de sajnos elköltöztek :/
2011. aug. 24. 15:10
 3/6 anonim ***** válasza:
hát nem tudom mikor voltam ott utoljára de akkor még ott volt.. reméljük nem azt zárták be.:/
2011. aug. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Énnnis nagyon remélemm ://
2011. aug. 24. 15:23
 5/6 anonim ***** válasza:
[link] nézd csak:) ezt találtam ha a pláza nem jönne össze:)
2011. aug. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
uuu:) Köszönömszépen!:)
2011. aug. 24. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!