Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » SEGÍTSÉG! Hogyan lehetnék NEM...

SEGÍTSÉG! Hogyan lehetnék NEM tucat?

Figyelt kérdés
Nagyon zavar, hogy teljesen átlagos vagyok... Ha ide felraknék magamról egy képet (amit nem fogok), mindenki azt írná, tucat vagyok. A hajam olyan semmilyen színű, ilyen kb.: [link] Pattanásaim is vannak, de nem olyan feltűnőek, a szemeim zöldeskékek. Átlagosan öltözködöm, néha szeretek csinosan öltözködni. Mivel lehetnék különleges? Elegem van belőle, hogyha rám néznek, azt gondolják, hogy egy újabb egyencsaj. Kérlek, segítsetek! Bármilyen tippet szívesen elfogadok! 15/L
2011. szept. 12. 20:10
 1/7 Taticsa válasza:
53%
tetoválás, piercing... :)
2011. szept. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálad jobban senki sem tudhatja, milyen stílust preferálsz. Annyi a dolgod, hogy ezentúl azzal a alapgondolattal kell bemenned egy boltba, hogy 'leszarom a divatot, magamnak akarok tetszeni'. Amúgy netről is lehet venni egyedi cuccokat.
2011. szept. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
Ne is mond. Valamely nap reggel magamra néztem: tornacipő,csillogólila cipőfűzővel,fekete csőnaci,fekete bőrkabát,oldalfrufru... Elástam volna magam
2011. szept. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztos csak túlzol, akiknek fontos vagy azok szemébe mindig is különleges leszel. Privibe nyugodtan küldhetsz képet, őszinte leszek :) De nem ettől függ, számít a belső is, vicces vagy -e, van -e vmi jó stílusod ... :)
2011. szept. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem a ruha teszi az embert, hanem az ember teszi a ruhát. Azaz: ne a ruháddal akard magad egyedivé tenni, hanem magaddal akard a külsődet azzá varázsolni!


Ha mondjuk 5 lányon van csőnaci, hosszú póló, bőrdzseki, virágos sál, oldalfrufru, fürdőskonty, akkor is lehetsz különleges, ha az egyéniséged vidám, közvetlen, barátságos.


Én általában olyan cuccokat veszek, amik épp divatosak és tetszenek is, eszembe sincs a boltban hagyni egy szép darabot, csak mert sokaknak van. Na és? Én próbálok nem a ruhámmal kitűnni. Felveszem ami tetszik és jól áll, akkor is ha szembejön tucatszor, úgysem a külsőm ami megkülönböztet másoktól, hanem a személyem. Mint ahogy mindannyiunkat.

2011. szept. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
47%
Sajnálom de különlegesnek születni kell
2011. szept. 13. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Például ne hord fila táskát, legyen rajtad olyan dolog ami csak rád jellemző, keress olyan holmikat, amik nem általánosak, vagy csinálj kiegészítőket. Hordj színeket, de azt stílusosan. keress olyan stílust amivel tudsz azonosulni, például zenei stílusból is kiindulhatsz, vagy csinálj saját egyedi stílust.
2011. szept. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!