Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A műköröm károsítja - e a...

A műköröm károsítja - e a körmöket?

Figyelt kérdés
a műkörmök károsítják - e a körmöket? Mik az előnyei - hátrányai? És levegőzik tőle a köröm? ezeket szeretném megtudni4 A válaszokat előre is köszönöm!
2011. aug. 28. 09:11
 1/10 anonim ***** válasza:

nem károsít

semmi előnye, semmi hátránya nincs, max relatív szerinted jól néz ki, egy rakás pénzért, kb ennyi

2011. aug. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nem tudtam eddig róla sokat, a net meg nem érdekes, mert tapasztalatot és véleményt akartam!
2011. aug. 28. 09:47
 3/10 anonim ***** válasza:
Én tegnap csináltattam az első zselés műkörmöm, ma már sikerült is lecsapnom az egyiket egy szekrénynél, szóval óvatosan kell vele mindent csinálni és meg kell szokni. :D
2011. aug. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Móókuci ***** válasza:

Utolsó.. Letört...???

Nem lett volna szabad. Nekem van. Csak akkor tört le az első,mikor 3 hét után már jól elhagyta a körömágyam,utánna kellett volna töltetnem.. na de nem lényeg.

Kérdésekre a válasz...:

előnye talán annyi lehetne,hogy igy nekem eléggé megtudott nőni alatta a saját körmöm,és mikor levette a műkörmöket,szép hosszúak az igaziak. Hátránya szerintem annyi,hogy nem birod festegetni a körmöd. Levegőzni nem bir,de ez nem is gond,mert nem is kell neki.

2011. aug. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

A köröm elhalt szarusejtekből áll, és mivel a halott dolgok nem lélegeznek, ezért a köröm sem szokott.

A műköröm nem árt a körömnek, maximum a rossz műkörmös, aki nem ért a szakmájához.

Előnye, hogy szép, tartós körmeid lesznek heteken keresztül, hátránya, h pl a bowling nem túl biztonságos:)

Egy előző hozzászóló írta, hogy nem lehet festeni...ez butaság, nyugodtan lakkozhatod, nem árt neki, de acetonmentes lemosót használj. Ha érdekel még valami, írj nyugodtan.

Egy műkörmös

2011. aug. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek! Most már bármikor kipróbálhatom én is! :)
2011. aug. 29. 07:09
 7/10 A kérdező kommentje:
És meddig marad fent, ha nem szedeted le?
2011. aug. 29. 07:10
 8/10 anonim ***** válasza:
Móókuci: A sima körmöd is letörhet, ahogy ez is, próbáld már meg neki csapni felülről egy szekrénynek vagy bármi stabilnak. :D
2011. aug. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Addig marad fent, amíg le nem nő. De ilyenkor is össze kell reszelni a term. körömmel, különben elég igénytelenül néz ki. Egyébként 3-4 hetente érdeme töltetni.
2011. aug. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Akkor már nincs is több kérdésem!
2011. aug. 29. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!