Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Őszintén kíváncsi vagyok a...

Őszintén kíváncsi vagyok a véleményetekre, hogy gáz-e, hogy a szeméremdombomon van épp anyajegy?

Figyelt kérdés
Annyira jeles, épp ott ékeskedik. Tudom, ez ellen most nem tudok mit tenni, le nem műttetném. Viszont érdekelne a véleményetek, ti mit gondoltok erről? Főleg a fiúkat kérdezem. Zavar-e stb. Még nem volt szexuális kapcsolatom, így kicsit tartok a lehetséges reakcióktól. Előre is köszi a válaszokat. L/18
2009. ápr. 18. 17:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez egyáltalán nem számít a fiúknak sem. Viszont borotválásnál, gyantázásnál, vagy amit használsz, vigyázz, ne nagyon sértsd meg, nehogy elfertőződjön!

[Amúgy nekem ilyen kicsit kiálló, kb 2-3mm-es vadhús szerű valami van jobb oldalon a szeméremdombomnál, de eddig senki se szólta meg :)

2009. ápr. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

nem fiú vagyok,de remélem nem baj,hogy írok.

Nem gáz,sőt szexi is lehet.Egyébként nekem meg pont a ajkak mellett 1-2cm-re van.:) Megszoktam,nem zavar és ha ezért megszólna egy pasi úgy dobnám ahogy van.Ez nem olyan fontos dolog,minthogy tényleg szeretjük egymást.:)

14/L

2009. ápr. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van ott anyajegyem, és a párom kifejezetten szexinek találja :D
2009. ápr. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem meg nincs ott anyajegyem,de nekem mindig tetszett egy nőn,és mindig akartam hogy legyen.:)
2009. ápr. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mindenki megkapta a zöld kezecskéjét. :) Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, tényleg jólesik olvasni a véleményeteket. És köszönöm a tanácsot, borotválásnál igyekszem óvatos lenni. :)
2009. ápr. 18. 18:36
 6/7 anonim ***** válasza:

Engem nem zavarna egyáltalán.

Akit zavar és szóvá is teszi az egy barom, és rögtön hagyd is ott, ezt ne felejtsd el :)

De mégis mekkora 5 cm átmérőjű? :D szerintem ha nem túl nagy, akkor még lehet szexi is.

Nekem is vannak érdekes helyeken anyajegyeim, amiről nem tud ám mindenki. Én arra "használom", hogy amikor az emberek plyetykálnak, hogy lefeküdtünk akkor beégessem őket, hogy mindenki előtt lelepleződjenek. ;)

Szerintem te se mondd el senkinek, elég ha az a pár kivételes ember látja :)) és tényleg nem zavarna egyáltalán. Vannak nők akiknek a mellén van anyajegy, azzal sincs semmi baj.

Ha tetszik egy nő akkor úgyis tetszik, ha pedig nem akkor totál mindegy.

2009. ápr. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Kimondottan aranyos, cuki...!
2021. febr. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!