Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Zoom Models - modellügynökség,...

Zoom Models - modellügynökség, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Szeretnék modellkedni, a Zoom modellügynökség jó helynek tűnik! Esetleg valakinek bármilyen tapasztalata? www.zoommodels.hu

Előre is köszi!


2011. aug. 29. 19:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Elég nevesincs ügynökségnek tűnik. Gondolom 175 centi alatt vagy.. Ha nem, próbálkozz a Visage, Valentine, Face Models ügynökségeknél.
2011. aug. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
175 felett vagyok, úgy hallottam a Visage hiába vesz fel, nincs munka! Van pár modell akiket foglalkoztat de a legtöbbjüknek alig van néha-néha munkájuk.
2011. aug. 30. 00:03
 3/12 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség. Pont azokat veszik fel, akiben "látják a jövőt", és tudják, hogy LESZ nekik munka. Ha nem, akkor elutasítanak.
2011. aug. 30. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
én is modell szeretnék lenni és ahogy néztem a visaget hát sajana kevésnek van jó munkája, de icon a legjobb mega VM
2011. szept. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

Szia, végül elkezdted a modellkedést a zoom modelsnél? engem is felkerestek pár napja és ma el is mentem hozzájuk, csak a pasi (bálint) egy kicsit furcsának tűnt...elbizonytalanodtam.

Néhány infót megköszönnék!! :)

2011. okt. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

Sziasztok!

Szerintem azért a Zoommodelst rengetegen ismerik, és nagyon kedvesek és őszinték mindenkivel. Semmi furcsa nincs bennük szerintem. Ami a legjobb, hogy a képeimért sem kellett fizetni, akikben látnak fantáziát ingyen elkészítik a portfóliójukat. Ők is csak azokkal foglalkoznak, akikben látnak esélyt egy modell karrier elindításához. Úgyhogy én csak ajánlani tudom mindenkinek. A másik pedig, hogy nagyon sok munkájuk van itthon is és külföldön is! Elég sok magyar magazinnal is dolgoznak, úgyhogy szerintem érdemes próbálkozni a zoomnál.

Itt is egy csomó infó van kiírva róluk, és a munkájaikról:

[link]

2012. jan. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
2012. jan. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Darco válasza:

jaj ne....bárhova csak ne a Zoom-hoz. Nézd meg, hány modelljük van...És ezekből ki igazi modell. Egyikse. Ez egy amatör ügynökség. Balint egy nagyon jó manipulátor, de nem ügynök. pénzt akar látni, ezért 1000 lányt küld ki külföldre. ő keres pénzt, a lányok nem. Fuss!!! :)

jó ügynökségek: Valentine Models, Visage, Icon.

2012. febr. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Értem, de ha kiküldi a modelleket külföldre akkor ők hogyhogy nem keresnek? Ilyenkor lokális ügynökséghez kerülnek a lányok, így mondjuk rá hogy kiesnek az anyaügynökség kezei közül arra az időre, vagy rosszul tudom? Köszönöm az eddigi válaszokat!
2012. febr. 9. 17:41
 10/12 Darco válasza:

teljesen ok hogy külföldre küld ki, de nem mindegy hova..

milyen külfödi partnerhez!!!

2012. febr. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!