Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Angel Face Modellügynökség,...

Angel Face Modellügynökség, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
www.angelface.hu
2011. szept. 12. 19:18
 1/2 anonim válasza:
Egy szar! Lehúzzák az embert. Mindenkinek hazudnak hogy szép és odavaló. Engem is lehúztak 173 cm 50 kg voltam nem utazhatok ki dolgozni fogyjak még 10 kilót! Ők azokat keresik akiket anyukájuk tud tömni pénzzel és látják hogy a szülő úgyis kifizet minden hülyeséget.
2016. jún. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia. :)

Őszintén szólva elégedetlen vagyok az ügynökséggel.

Alig van munkalehetőség, csak a portfóliófotózások vannak, soktízezer forintért.

Eleve 75ezer forinttal kezdődik az egész, egy ötalkalmas járásóráért (amit tinédzserek tartanak) és egy 10 képből álló fotósorozatért.

Aztán fél év múlva (októberben volt az első, áprilisban a következő fotózásom) újra szólnak,hogy menj bővíteni a portfólió anyagodat, újabb 20 ezer forintért.

És arra sem képesek,hogy az ügynökség honlapjára kirakjanak.

Nem ajánlom.

2016. szept. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!