Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ki rendelt már Ebayről?

Ki rendelt már Ebayről?

Figyelt kérdés
Megéri? Mennyire bonyolult ez a PayPal dolog?
2011. aug. 31. 01:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
ez engem is érdekel
2011. aug. 31. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

a tesóm is és én is rendeltünk,nem is egyszer,már nagyon sokszor,a legdrágább az egy Apple ipod touch volt.

Megéri,mert amit kiírnak időpontot,azon belül teljesítik is a szállítást,valamelyik árut követni is lehet h hol jár éppen.Semmi baja nem volt a termékeknek,sima ügy volt.

A Paypalt nem tudomtesóm használja,de nem volt vele semmi probléma.Mikor megrendeljük,akkor kap egy üzenetet a telójára,h x Ft lement a kártyájáról.Semmi problémánk még nem volt vele,mindig itt rendelünk.

2011. aug. 31. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

En is rendszeresen hasznalom az ebayt.

Egyaltalan nem bonyolult, vegulis ugyanugy mukodik, mint a vatera. A megbizhatosaga viszonylag nagy, eddig nekem egy olyan vasarlasom volt, amibol sohasem kaptam termeket, de mar kb 300 vasarlas van mogottem. Jo arany, ugy gondolom.

Vannak privat eladok, vannak "hivatasosak". Megnezheted az ertekeleseket, nyilvan ha azt latod, hogy 2000 eladasbol 300 arrol szol, hogy sohasem kapta meg az arut, se visszateritest es az elado bunkon is reagal ra, akkor tole nem vasarolsz.

Ugyanugy vannak licitek es vannak azonnal megvasarolhto termekek.

Annyi a hatrany, hogy peldaul ruhat altalaban privat eladotol erdemes venni, ujszeru ruhakat sokszor 1-2 fontert el lehet hozni, viszont a maganemberek nem nagyon postaznak kulfoldre. Nekem konnyu, mert felig Angliaban elunk, angol ebayt hasznalok, igy van hova postaztatnom orszagon belul, osszegyujtom, elhozom.

De nagyon sok minden jon Kinabol, onnan fillerekert postaznak.


A paypal nagyon jo dolog es egyszeru hasznalni is, csak meg kell ismerni.

Kell hozza egy hitelkartya/bankszamla, regisztralsz, utana a kartyadat hitelesiteni kell. Kb 400 forintot vonnak le rola, 2-3 nap az atfutasi ido, levonaskor a kozlemenyben a paypal szerepeltet egy 4 szamjegyu kodot. Ez elvileg ho vegen rajta lesz a banki bizonylatodon, de ha felhivod az otp-t, akkor megmondjak neked. Online bankolasban a szamlatortenetben en nem tudtam szemely szerint megnezni ezt a kodot, mert a levonas infoinak csak egy resze volt ott feltuntetve, nem az egesz, a szamjegy a vegerol lemaradt. Lehet, hgy ez csak az otp-nel volt igy, nem tudom. De telefonaltam es megmondtak.


Ezt az ervenyesito kodot paypalon beirod a megfelelo helyre es hasznalhatod is a rendszert. Ez a parszaz forint nem kiadas, mert a paypal egyenlegedre kerul, haznalhatod kesobb vasarlasnal.

2011. aug. 31. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Sok zenekaros "relikviát" rendeltem ott, sőt nagynénim még menyasszonyi ruhát is ott vett magának. A PayPal megbízható, biztonságos és egyszerű.
2011. aug. 31. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem,de most tervezem :) De mások csak jót mondanak,persze jó eladót is kell kifogni,Szerintem annyi a hátránya az ebay-nek,hogy a szállítás eléggé drága.
2011. aug. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2011. aug. 31. 13:31
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
a szállítás nem drága van akinél ingyenes:D.egy bizonyos összegnél viszont van vám.ne kérdezd mennyi az az összeg mert azt nemtudom:d
2011. aug. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!