Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Egy Kft-t szeretnék alapítani,...

Egy Kft-t szeretnék alapítani, és kizárólag webshopban árulni a termékeket. Forgalmazhatok-e valahogy pl. Ebayről, vagy más külföldi oldalról rendelt terméket legálisan?

Figyelt kérdés
Mivel számlát nem adnak, csak a PayPal-es fizetési bizonylat igazolná a vásárlást. Továbbá kell ugye magyar használati utasítás, de vajon elég ha csak egyszerűen én írok hozzá, akár a külföldit lefordítva?
2011. jún. 9. 22:34
1 2
 1/11 anonim válasza:
Vaterán keresztül pl. elég sokan csinálják így. Szerintem probáld meg ott, hogy egyáltalán van e rá kereslet.
2011. jún. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

sztem te nem vagy tisztában azzal hogy mire adod a fejed ;)


kft-alapitani ma ebben az országban??? LOL!

2011. jún. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Üdv.

Szerintem először a tőkét szedd össze, jól gondold meg.

Igen, a vaterán is csinálják sokan ezt.

Szerintem inkább offshore cégben gondolkodj.

2011. jún. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A tőke megvan már, egy ismerőssel szeretnénk közösen valami céget alapítani erre. Régóta rendelek már külföldről és árulok is vaterán, ismerős ráadásul elég "nagyban" csinálja. Szeretnénk saját webshopot egy csomó terméknek, csak nem tudjuk hol kezdjük el.. Ha valakinek lenne valami tapasztalata ezzel kapcsolatban, szívesen venném a segítségét.
2011. jún. 11. 00:05
 5/11 anonim ***** válasza:

Egy jó weblapot megcsinálnak 30ezerért. SEO magyar nyelvre kb 150ezer, arculattervezés is kb 150ezer Ft.Tárhely kb 87500Ft 1évre, de ez VPS. +reklámok és cégbejegyzés.

Mondjuk USA-ban egy céget bejegyeztek, ami offshore (USA - DELAWARE, LLC ) ennek az alapítási költsége $995.

[link]


És még nem is beszéltem arról, hogy árut be kell szerezni stb. Ha rám hallgatsz, egyedül csinálod inkább ,mert minél többen vagytok benne a buliban, annyi emberrel kell egyetérteni. Én is egyedül szeretek dolgozni.

2011. jún. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Weblappal gond nem lesz, sajat fejlesztes lesz. Seoban is jartas vagyok valamennyire, plussz van egy csomo otletem az oldal nepszerusitesere. Szerver szinten van akar sajat, vagy ismeros hosting cegenel olcson.


Errol az offshore cegrol tudnal kicsit bovebben irni? Mar tobben is ezzel jottek, de oszinten errol fogalmam sincs, hogyan mukodik. Azt tudom, hogy pl. az E-target hirdeto rendszer is offshore, vagyis nekem a keresetem utan mar nem kell adoznom.


Igazabol a tarsam csak a rendeleseket es a postazasokat fogja intezni, es persze beszall tokevel. A lenyegi dolgokat en intezem majd. Igazabol meg mindig az a kerdes szamomra, hogy ezeket az olcso ebayes stb cuccokat hogyan is arulhatnam hivatalosan, ha egyatalan lehet ilyet...

2011. jún. 11. 21:34
 7/11 A kérdező kommentje:
Most nezem az oldalt amit linkeltel, koszonom szepen!
2011. jún. 11. 21:38
 8/11 anonim ***** válasza:
Ezt a cégtől is meg lehet kérdezni. (akik offshore cég alapítással foglalkoznak)
2011. jún. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igazabol ez az offshore dolog nekem annyira nem szimpatikus, jobban szeretnem itthon intezni a dolgokat.
2011. jún. 13. 12:00
 10/11 anonim ***** válasza:
Attól még itthon intézed, csak nem ide adózol. Azért írtam, hogy beszélj az ügyfélszolgálatukkal.
2011. jún. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!