Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi lelte a bőrömet? (Kérdésed...

Mi lelte a bőrömet? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Mindig is zsíros,tág pórusú,mitesszeres,kissé pattanásos bőröm volt.Az utóbbi időben sokat javult,pattanásaim egyre kevesebbek,de még így se szép.2 héttel ezelőtt vettem egy krémet gyógyszertárban,használtam 1 hétig,nagyon szép lett tőle,majd egyik napról a másikra iszonyatosan kivörösödött tőle,égetett és nagyon viszketett az egész arcom.Kamillával borogattam napokig,majd szépen helyrejött,de nagyon kiszáradt az arcom,még most is nagyon hámlik,hiába kenem,DE sokkal szebb lett mint előtte volt,a pórusaim alig látszanak,mitesszerek is nagyából eltűntek,és kevésbé zsírosodik,nem piros:))

Mitől lehet ez??


2011. szept. 1. 14:10
 1/2 anonim ***** válasza:
lehet hogy alergiás voltál valamelyik össze tevőre :)
2011. szept. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
az hogy kivorosodtel az allergiat jelent. Ha kivan szaradva taplalo kremmel bekenhetned.
2011. szept. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!