Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lehet valamit csinálni a...

Lehet valamit csinálni a magassarkúval? Nagyon szeretem, nem szeretném félretenni emiatt!

Figyelt kérdés

Van egy magassarkúm, sima egyszerű fekete, kb. 5-6 centis sarkú, de nem tűsarkú. Tudok benne sétálni, ha kell sietni (ma reggel bizonyítottam:D).

Viszont a lábujjaim alatti részen, a nagylábujjam alatt van egy kis bütyök (nem tudom jobban elmagyarázni). Szóval a lábujjaim alatti kb. 1 centivel a sarkam felé egy ívben mindig megfájdul a lábam, ha ezt a cipőt veszem fel. És be is szokott puklisodni, olyan vízhólyag szerűség lesz a talpamon. Ma is ilyen lett, mire hazaértem, pedig csak fél napot volt rajtam. Sajnos zuhanyozás közben fel is szakadt a bőr és kifolyt belőle a folyadék, de most meg eléggé fáj, ha járok.



Lehet valamit csinálni a cipővel, hogy ne legyen ilyen a lábam utána? Másrészt a lábammal tudok-e most valamit csinálni, ha már ilyen (egy nagyon pici helyen nincs bőröm, kb. 2x2 mm-s részen, ahogy felszakadt a bőr)?

16/L


2011. szept. 1. 15:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Talán ha veszel bele valami spéci talpbetétet vagy scholl party feet-et.Sajnos az ilyen-olyan lábfájások hozzátartoznak a magassarkúakhoz.
2011. szept. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ragtapaszozd le az adott bőrfelületet mikor ezt a cipőt veszed fel, így nem lesz talán hólyagos.
2011. szept. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat! :)

A mindennapokban nem hordom, inkább alkalmakkor, vagy ritkán, ha nagyon olyan kedvem van, hogy csinosan szeretnék felöltözni! :D

Anyummal kielemeztük a cipőt és megfejtettük a problémát. Van benne egy vékony talpbetét szerűség, de nem a teljes cipőhosszban, hanem pont ott van a vége, ahol a lábam fájni szokott benne. De kézzel is érezhető, hogy ott van egy kis szintkülönbség, gondolom ez az oka. Valószínűleg veszek bele egy talpbetétet, mert most egyet beletettünk próbából és úgy jobb. Csak nincs itthon 38-as talpbetét :)

2011. szept. 1. 16:13
 4/5 anonim ***** válasza:

ne örülj mert nem az az oka..az esetleg a hólyagnak.

vagyis ha inkàbb belülröl fàj (gondolom mivel ha fàj ha lépsz rajta akk az nem a böröd miatt van)

ez tipikusan a magassarkú miatt létrejött fàjdalom.

nekem is szokott lenni

2011. szept. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Hát majd kipróbálom, hátha talpbetéttel jobb lenne. Igazából most is fáj még egy kicsit, pedig dél óta nincs rajtam a magassarkú. Azért fáj, mert egy kicsi részen lejött a bőr a talpamról. És az elég kellemetlen.

Tudom, hogy a magassarkútól is fájhat egy kicsit, de szerintem ez összetett dolog. Szóval a cipőtől is fáj meg attól is hogy mostmár nincs bőr a talpamon.

2011. szept. 1. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!