Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen markaju hajvasalot...

Milyen markaju hajvasalot hasznaltok, es elegedettek vagytok-e vele?

Figyelt kérdés
Egy vallig ero hajat mennyi ideig kell vasalni kb.?
2009. ápr. 20. 14:56
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

nekem Remingtonom van,nagyonjó!

válligérőt?hát ha én a hátamközepéig érőhajamat 10perc alatt szögegyenesre vasalom akk neked 3perc:))

2009. ápr. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Hat ezt a Remington-t nagyon dicseritek, akkor azt hiszem lesz egy ilyenem. De ebbol is tobbfele van, akkor melyik a jobb, vagy az mar mindegy lenne?

Koszi amugy:)

2009. ápr. 20. 20:38
 13/20 anonim ***** válasza:
Én Imetec Bellissimát használok, a Hajas Lacisat. Kb fél éve vettem 12 ezerért, de valami fantasztikus. Nekem a Remingtonnal csak az a bajom, hogy be van vonva valamivel, ami 1-1,5 év után elkezd lekopni róla.:S Előtte olyanom volt. Azelőtt meg Babylissem, de abban nagyot csalódtam, pedig 2 éve 13500-ért vettem.:S Egy vállig érő hajat nem szabad sokáig vasalgatni, ha fésülöd a húzás előtt, akkor max 2szer húzz át egy tincset. És sose max fokon(200?), nekem bazi hosszú hajam van, de 160 foknál melegebbel még sosem csináltam, 2szer húzom át és így is szögegyenes, am hullámos hajam van. Ja és a Bellissimában még az a jó, hogy nagyon egyszerűen lehet vele loknikat csinálni. Azelőtt egyikkel sem sikerült. Van hozzá DVD is. Tök jó!:)
2009. ápr. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Koszi hogy irtal!
2009. ápr. 21. 17:59
 15/20 anonim ***** válasza:
nekem is remington van nagyon szeretem bár nem állíthatós de qva jól kivasalja.és nem is oylan kerek mert tudod van hajas lacisba oylan,hogyha köré tekered akkor meg göndörít és én evvel is megtudom csinálni és mindenki kérdezi hogy hogy csináltam,mert ilyen loknis nagy hullámos lesz.áhh imádom
2009. ápr. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Mondjuk en nem otthon elek, de nem tudom milyen az a hajas lacis. Tudom hogy o egy super fodrasz, de miert irjatok, hogy hajas lacis hajvasalo. O reklamozaa a Tv-ben, vagy o is ezt hasznalja, vagy miert?
2009. ápr. 21. 18:34
 17/20 anonim ***** válasza:

Hát, a nevét adta hozzá.:D

[link]

2009. ápr. 22. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Kosz a linket, aranyos vagy, igy mar minden ertheto!:)
2009. ápr. 22. 11:12
 19/20 anonim ***** válasza:

[link]

Remington! :DDD

nagyon szeretem, szög egyenes marad tőle a hajam egész nap és nem is roncsolja. (de ez persze hajtípustól is függ.)

azt tudnám tanácsolni, hogy vállig érő hajat körülbelül 7-8 percig vasald, fokozatosan - kisebb részekre osztva .. nem kell túlzásba vinni.. :')

2009. máj. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Koszi:)
2009. máj. 5. 16:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!