Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, használtok nedves...

Lányok, használtok nedves törlőkendőt? Ha igen, mire?

Figyelt kérdés
2011. okt. 2. 09:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

én nem,de tesi után lehetne.megtörölni magam,nykam,kezem,

arcom.

2011. okt. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Testre nem szeretem, mert én utána ragacsosnak és olajosnak érzem magam, és émelyítő a szaga.

A baktériumok ellen nem tesz semmit, tehát mosakodás helyettesítésére nem felel meg, pl. az izzadtságszagot tesi után csak elnyomja egy időre a pacsulival.


Az intim törlőkendőket "azokon a napokon" inkább használgatom, illetve fesztiválokon, egyéb helyeken, ahol nincs lehetőség mosakodni, és egész nap a koszban izzad az ember.

2011. okt. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
tesire én nem használom.de az osztálytársaim igen.
2011. okt. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
wc-zés után, smink lemosásakor. kb ugyan annyit tud, mint egy csak sminklemosásra használható kendő. meg ha nagyon melegem van, áttörölgetem magam, karom, mellkasom, tarkóm. nem kell olyan olajosat venni, és akkor semmi gáz, olyan, mintha csak illatos víz lenne. ja, meg ha valahol ragacsos, koszos lesz a kezem, és nincs a közelben mosdó.
2011. okt. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A vonaton szoktam. Mire eljutok a délibe, ki tudja mit nem fogtam meg a metrón és a villamoson :S
2011. okt. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Néha sminklemosáshoz, ha gyorsan akarom megoldani. Amúgy meg mindig hordok a táskámban, ha pl. gyümölcsöt eszek és ragad a kezem meg tudjam törölni. :)
2011. okt. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Smink letörlésére is.Meg a testemet is szoktam néha erre használni ha nem vagyok zuhanyzó közelében.:)
2012. dec. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha van itthon, szeretem használni. Néha jól esik áttörölni az arcom, nyakam, fülem mögét vele, felfrissít. Akkor jó még, ha mondjuk túrázol vagy ha buszos kiránduláson veszel részt ami tovább tart mint 1 nap.
2013. júl. 25. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!