Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ciki ha ilyen az alakom? (képpel)

Ciki ha ilyen az alakom? (képpel)

Figyelt kérdés

[link]

a combom oldalnézetből egy picikét vékonyabb az első lányé, de előlnézetből kb olyan alakom van mint a 2. lányé... telán egy kicsit vékonyabb, de nem sokkal.... viszont a melleim miniatűrök... az A-s kosár is még nagy nekem... :D 14 éves vagyok és 159 cm, 49 kg-val... szerintetek??? nagyon rossz??


2011. szept. 4. 12:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
49 kilósan így nézel ki? Ezt azért nehezen hiszem. Amúgy nem, ha megfelelően öltözöl az alakodhoz, és mellé sokat alakulhatsz az évek során
2011. szept. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 dirtboy ***** válasza:
100%

magadról tegyél fel egy arc nélküli képet.

elég hihetetlen hogy 159centisen 49kg-mal így nézel ki mint ezek a képen.

biztos nagyobbnak látod magad mint amilyen valójában vagy.

2011. szept. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Te tiszta beteg vagy.

Teljesen ideális a BMI értéked, ezeken a csajokon alsó hangon is 15 kiló felesleg van, tehát 160 cm és kb. 70 kg kéne, hogy így nézz ki.

2011. szept. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ne szórakozz, én néztem így ki 165/75-el...
2011. szept. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

oké... itt van két kép... lehet hogy csak én nézem magam olyannak... bocsi, de én mindig bő ruhába vagyok, úgyhogy ez sem tapad rá a testemre... de azért szerintem nagyjából látszik hogy kb mekkora vagyok:

[link]

[link]

És köszönöm a válaszokat!

2011. szept. 4. 13:12
 6/16 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalá nem ciki :D Tökéletes az alakod ~
2011. szept. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Te inkább vékony vagy,mint kövér. Egyáltalán nem hasonlitható az alakod a képen láthatókhoz. Nem is értem,mi a kérdésed. Pont jó vagy.
2011. szept. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyannak látod magad, mint a képen a lányok, akkor erősen testképzavarod van, tényleg vékony vagy.
2011. szept. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 dirtboy ***** válasza:
100%
így van nem is hasonlítasz a képen lévő lányokra, vékony vagy és az alakoddal no problemo
2011. szept. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
hááát... .köszönöm... :) viszont ruha nélkül szerintem hasonlítok a képen lévőekhez... mármint a bordáim végénék kb 1 cm-vel jobban kidudorodik a hasam... a combom pedig lóg a így felteszem.... :S
2011. szept. 4. 19:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!