Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon gáz az alakom? (KÉPPEL)

Nagyon gáz az alakom? (KÉPPEL)

Figyelt kérdés

[link]


Tudom, hogy fogynom kéne, de mégis mennyit?


2011. aug. 23. 23:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kell fogynod, szép alakod van :) 21/L
2011. aug. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne akarj fogyni, jól nézel ki. :D
2011. aug. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Amennyit gondolsz...

Ezt most komolyan mondom. Ha te nem érzed magad jól így, akkor fogyj addig, amíg jól nem érzed magad. De nem vagy kövér, meg egyáltalán nem gáz, csinosnak tűnsz, én elfogadnálak :)

19/F

2011. aug. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Szerintem sincs rajtad olyan hűdesok felesleg.

Maximum csak sportolj valamit, az mindig jó!

2011. aug. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Öhöm...az emberek ízlése vaóban nem egyforma....szerintem minimum 5 kilót kell fogynod, a combjaid nagyon össszeérnek (illetve most nem zárt lábban állsz, de már majdnem összeér..), és oldalt a hasadon is van felesleg.
2011. aug. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

[link]


bocsi :D:D

amm meg neked rejtett zsírod van ..ez a szerveid körül rakodik le és iylen szép úszógumi formában jeleni meg ..ezt könnyebb leadni .. figyelj az étkezésre ne egyél többet napi 1400 kalóriánál és biciklizz minimum fél órát naponta ..ha a hasad is lapítani szeretnéd itt egy bevált torna gyakorlat sorozat: [link]

sok siekrt :D pár hét és szilárd leszel =)

2011. aug. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

ma 23:38

Pedig szerintem a combjai a legjobbak... Ha már valamire rá kell fogni, hogy felesleg van rajta, akkor az a csípője, bár szerintem az is teljesen rendben van. De a combjai tökéletesek! :D

2011. aug. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
hát én azt hittem az úszógumi az a csípőn van ..mivel az igazi úszógumit ott hordják az emberek :D.. de szoktam elég sűrűn tévedni ..na akkor kérdező értsd úgy hogy ami a bugyid felett van :D és a combjaid nekem is tetszenek :D
2011. aug. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

derekad alatt hááát, kéne pár kilót fogynod.

és az nem a csípője. az lejjebb van.

A combod pedig nem zsíros.

2011. aug. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Mar minimum harom alkalommal kerdezted meg ugyanezt a nyaron (ezen kivul).

Ne haragudj, akkor is elmondtam neked, hogyha nem erzed igy jol magad, akkor fogyj egy kicsit, vagy legalabb kezdj el sportolni.

Nyilvan egyiket sem tetted meg.

Azota sem tudod elfogadni magad, hiszen itt kerdezoskodsz, mintha tolunk varnal megoldast.

Ebbol kovetkezik, hogy lusta vagy barmit is tenni azert, hogy jobban erezd magad a borodben, de elfogadni sem tudod magad.

Valamit ki kellene talalni, mert latod jol, hogy igy nem valtozik semmi.


Viszont van egy jo hirem: lassan itt van az osz, tel, mar jobban fel lehet oltozni, hatha akkor elegedettebb leszel magaddal.

2011. aug. 24. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!