Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ölni tudnék érte, hogy lehetne...

Ölni tudnék érte, hogy lehetne ilyen hasam? (KÉPPEL! )

Figyelt kérdés

Nincs rajtam sok felesleg, csak egy icipici zsírréteg, de szerintem gyorsan le tudnám dolgozni. Hogyan lehet ilyesmi "izomzatot"(nem sok izom van a hasán mondjuk) felépíteni? Milyen gyakorlatok a leghatásosabbak? Ja és mennyi idő alatt látszik már valami "hatás"?

Normális válaszokat várok, előre is nagyon-nagyon szépen köszönöm!!:)) Puszi

17/L


[link]


2011. szept. 4. 17:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Dolgozd le a zsírt kalóriahiányos étrenddel és mozgással (bicikli, úszás, kocogás, stb.).


Fejleszd a hasizmodat felüléssel, haspréssel, lábemeléssel, meg hasonló gyakorlatokkal.

2011. szept. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm!:)

A hatás eléréséhez mennyit kéne (és milyen tempóban) naponta kocognom pl?

2011. szept. 4. 17:31
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
A kocogással nem nagyon segítesz, csak a zsírréteget tudod ledolgozni veke. Ha ez megvan, csinálj felüléseket, hasprést... kb egy-két hónap múlva már eredményes lesz.
2011. szept. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

köszi szépen!!

még valami tipp?:))

2011. szept. 4. 17:57
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
ilyen hasam van én nem szeretem mert kicsit kilóg a bordám :(
2011. szept. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
ez ki ez?
2011. szept. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
nekem meg ilyen volt, csak ráhíztam kicsit :( és nem tudom, hogy tudnám visszacsinálni.. vagyis most már tudom nagyjából, köszi eddig mindenkinek!
2011. szept. 4. 19:24
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

nem valami izmos.Én napi 100-200 felülést csinálok,kedvtől függően.Az neked már sok lenne,mert nekem elég kockás,látszik az izom.

Szerintem ha 2hónapig minden nap csinálsz 50lábemelést,50 felülést akkor meglesz.Bár nem tudomk mennyi háj van rajtad,azért kerüld a zsíros ételeket,édességet is.

2011. szept. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: én 4 hónapig csináltam az 50 2,5x-ösét és ilyen eredményt nem értem el, szerintem a kérdező sem fog, és rajtam is csak egy elenyésző zsírréteg van. Lehet alkati dolog is inkább.
2011. szept. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Zsírégetéssel.

Felülés, hasprés, lábemelés, hátizom és társai nem sokat segítenek, mert az csak izomra jó. Viszont ha háj van felette, akkor cseszheted a napi 50 felülésedet, ugyanolyan nagy úszógumis hasad maradhat simán.

És ne ölj érte, inkább táplálkozz egészségesen, és kardiózz sokat.

2011. szept. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!