Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha ilyen a hasam és nagy a...

Ha ilyen a hasam és nagy a túlsúlyom, visszahúzódhat még? (képpel)

Figyelt kérdés

A képen nem én vagyok, a neten találtam, de ilyen a hasam, csak nagyobb, meg a fenekem is kerekebb:


[link]


Kb. 35-40 kiló túlsúly van rajtam. Ez már kötényhas lenne és műteni kell vagy van még esélyem, hogy visszamegy a bőr (sajnos csíkos is a hasam, tehát elszakadhatott pár szövet gondolom)?


2011. jún. 16. 16:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen, csak nagyobb? Ez furi, akkor lenne ilyen, ha már lefogytál volna sokat, gyorsan. Na mindegy, a lényeg az, hogy esélyed sincs, hogy ez magától visszahúzódjon. Anyukámnak a harmadik szülés után lett ilyen hasa, immár 15 éve nem változik.

Viszont plasztikáztatni lehet, és ha jó dokit választasz, ő meg tudja oldani, hogy amikor csinálja, a csíkos részt vágja ki, így azok is eltűnnek.

2011. jún. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

ha lassan fogysz le (heti fél kg), akkor nem lesz ilyen

ha gyorsan, akkor igen

2011. jún. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

ez már kőkeményen lóg.

nagyon lassan szabad csak fogyni, h ez visszamenjen normálisan, de még akkor sincs garancia rá, mivel nagy súlyból gyorsan lehet fogyni, ha dolgozol az ügyön.

2011. jún. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hallottam olyanról is, h ilyen esetekben TB-re is megműtik, akkor már csak azt a pár hetet kell végigszenvedend, de legalább nem kell fizetni...

Szerintem se húzódhat vissza, annyira már nem rugalmas a bőr.

2011. jún. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
:( köszönöm a válaszokat, sejtettem, hogy ez a helyzet. nekem nem szülés miatt ilyen a hasam, hanem "sima" elhízás miatt, illetve amiatt, hogy most ugrok neki kb. ötödször annak, hogy végre lefogyjak. gondolom a sok jojó miatt is ilyen lett. pedig mindig viszonylag lassan fogytam, havi max 4 kilót, néha 3-at. csak mindig meguntam a várakozást, abbahagytam és hülye módon visszahíztam. de most igyekszem kitartani. mégegyszer köszi az eddigieket.
2011. jún. 16. 16:38
 6/6 anonim válasza:

Szia!

A képen látható bizony tényleg lóg. A tied nagyobb vagy jobban lóg? A bőr rugalmassága kortól és genetikától függ. Mennyi idős vagy? A szüleidnek, nagyszüleidnek milyen a bőre?

Én 38 vagyok és van rajtam is kb. ennyi felesleg. Viszont én már szültem és attól azért eléggé kinyúlt a bőr a hasamon és a majdnem 2 évig tartó szoptatástól. (Bár így kevébé bánom, hogy a gyermekem miatt történt mindez:-) DE! Ha leadom a felesleget (azon vagyok éppen), akkor én is durván fogok kinézni! A felmenőimnek elég gyenge a kötőszövetük:-(

Ha elolvasol néhány "nagy fogyást" (pl. Katinka, Zsola), akkor sajnos be kell látnod, hogy nekik is végül csak a plasztika segített:-( Azt tanácsolom, hogy tegyél meg mindent, amit tudsz (lassú fogyás, hideg-meleg váltófürdő, edzés) és meglátod, hogy milyen leszel. Ha még nem vagy 30-40 éves, akkor azért valamennyire visszahúzódik a bőr a mellen, hason. Végső esetben pedig csináltasd majd meg a hasad TB-re( csak szülés után!). Igaz, ahhoz már most el kell menned a háziorvoshoz, hogy regisztrálja a jelenlegi súlyodat, hogy igénybe vehesd majd a TB támogatást.Mindenesetre sok sikert kívánok Neked! Számolj majd be, hogy miként sikerült!

2011. jún. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!