Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zavar hogy a barátnőmnek nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar hogy a barátnőmnek nem olyan fontos a külső mint, nekem ez igy probléma? 18/F

Figyelt kérdés
Mit tegyek az ellen , hogy szerintem én tőbbet állok a tükör előtt mint ő? Lehet kicsit majom vagyok de nekem fontos hogy jól nézek ki és próbálok a tökéleteshez közel lenni. Ez sem biztos hogy jó , de zavar hogy ő nem ilyen , nagyon.. Emiatt lehet vége egy kapcsolatnak?
2009. máj. 31. 21:02
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyunk egyformák:) Hogyha csak ez a gond és egyébként tökéletes a kapcsolatotok, akkor szerintem emiatt nem kell, hogy vége legyen. Viszont ha ez ennyire zavar, biztos hogy szerelmes vagy belé? Egyébként jól ápolt, ad magára? Mert szerintem az nem gond, hogyha nem ácsorog naphosszat a tükör előtt, viszont ha nem ápolja magát, az tényleg elég kiábrándító:S
2009. máj. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Csak azért nem értem a kérdésed, mert azt kérdezed: emiatt vége lehet a kapcsolatotoknak.

Namost, ezt csak te tudod, hogy ez a probléma van-e akkora, hogy emiatt véget érjen a kapcsolatotok. Ezt mi nem tudhatjuk. Ha erre vagy kiváncsi, engem lányként néha idegesítene, ha a barátom órákat állna a tükör előtt, főleg ha sietek. Egyébként jó, hogy adsz magadra. De a lánynál mért érzed úgy, hogy ő nem? Ápolatlan? Vagy csak nem mindig "tökéletes"?

2009. máj. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
hát nem tudom .. ami zavar hogy néha látok ilyen apro bajusz félét .. de csak ha jol megnézem meg akkor hogy a köldökén van szőr nem ilyen nagyon durva de azért van és engem ez zavar.. mert utálom a szőrt. ez lehet rossz hozzállás de ez van.
2009. máj. 31. 21:19
 4/26 A kérdező kommentje:
hát igen ez a nem mindig tökéletes szitu.. csak sajnos ez a nem mindig éppen hogy sokszor van.
2009. máj. 31. 21:20
 5/26 anonim ***** válasza:
7%
Hát sztem ez eléggé nagy baj,ha van neki bajusz féle,fújjjjjjjjjjjjjjj ne már.Figy mond meg neki,hogy figyelj már oda magadra nem tűrök igénytelenséget,ha nem tetszik ott az ajtó mehetsz.Én ezt mondtam a csajomnak,hogy neki szép hosszú haja van,hogy ha lemered vágatni a hajad,többet ne keres,feletsd el a számomat.Ez a hajával volt.Én edzek,ahogy illik heti 4*1,5-2 óra minden izmot.Ezt tőle is elvárom kutya kötelessége edzeni,én nem disznót tartok,hanem izmos szép karcsú testet akarok jah és szoli barnát.Ezeknek kell megfelelnie,ha ezek nincsenek cső,húzz el.Jah és alap a csupasz punci azt már mondanom sem kell.Lehet lepontozni,de hatásos,ha én figyelek a külsőmre akkor te is figyelj,és öltözködj kirívóan.
2009. máj. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
18%

hát barátom, én ha bajuszt látok 1 csajon...akkor kész:D elmegy a kedvem tőle...sőt én még aztis elvárom h az alkarját is szőrtelenítse...én nemvagyok 1 szőrös alkat de volt olyan csaj akinek nagyobb volt a karján a szőr mint nekem... ez gáz én kidobnám hameg úgyis próbálsz a "tökéleteshez közel lenni" akkir biztos találsz magadnak szőrtelen lányt is:D:D


17f

2009. máj. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
utolsó előtti, azért túlzásokba ne essünk:) ha te ilyet mondtál a csajodnak h ha lemered vágatni a hajad...lol akkor te nemis igazán szeretted...én olyan csajjal nem járok akit nem szeretek...az olyan csajokat csak akkor hívom fel amikor hiányomvan...:) hülye a gondolkodásod énis kondizok de nemvárom el h a csajom is ezt csinálja...:)
2009. máj. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
az a durva h minden-t borotvál de az ilyen dolgokra meg nem figyel ugy oda ahogy kellenne.. én is kondizok heti 4* , oda figyelek magamra jobban mint szerintem bármelyik lány.. csak az egyedüllét szar meg ugye sajnos a külső egy dolog de értelmesség sem utolsó szempont .. de hát igazatok van offolni kell a lányt aztán kész.
2009. máj. 31. 21:51
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
sztem szólj neki,h szedje le a szőrököt onnan ahol téged zavar...midnent meglehet beszélni...:)
2009. máj. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
*szőröket:Dbocsi elírtam...am meg ha tényleg szeretd,emiatt ne legyen vége...
2009. máj. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!