Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Velem lehet a baj? Lassan 17...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem lehet a baj? Lassan 17 éves lány leszek. És nem volt még barátom, Engem elégé zavar már, mert az összes barátnőmnek van /volt barátja. Meg már nem is szűzek.

Figyelt kérdés
Meg mindig kérdezik na van fiú aki tetszik? és ez már nekem kezd unalmasá válni.. Meg a másik hogy mindenki pasizik én meg nem vagyok olyan hogy a fiúk után futkározak.. lehet hogy szerepet játszik hogy sokkal komolyabb típus is vagyok.. Lehet ez baj? Előre is köszönöm a válaszokat!:)
2010. márc. 14. 10:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
5%
A szüzesség problémádat megoldhatjuk:)
2010. márc. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%

Hogy nézel ki?:) Nem akarok bunkó lenni, de lehet, hogy nemjössz be a pasiknak, nem?:D

Viccet félretéve, ne bánkódj emiatt, én 18éves fiú vagyok, és még nem voltam csajjal -.- (mondjuk én csúnya vagyok...)

Majd idővel megtalál valaki Téged is, aki nem csak arra menne, hogy megdugjon, hanem szeretne Téged azért, amilyen vagy:)

Legyél éber, és ne hesegesd el ha valaki elkezd közeledni feléd:) De vigyázz a hátsó szándékokkal;) Amúgy meg ez nem verseny futás, hogy ki mennyi idő alatt lesz nem szűz... Csatlakozni akarsz a kiégő lányokhoz, akik összevissza dugatják magukat, aztán kb 10év múlva meg már kiégnek? Jó, jó tudom fiatalok vagyunk, élvezni kell/kéne az életet, de azért mértékkel:D

Amúgy ha van kedved ismerkedni, dobj egy üzit, vagy MSN címet, és beszélgethetünk:-)) Aztán majd meglátjuk, hogy mi is lehet a baj=) Ha írsz privát e-mailt, írd ide is, hogy küldtél, mert sűrűn figyelem(Y):D

2010. márc. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
igen a hátsó szándék sok helyen ott van :D:D
2010. márc. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
10:59-es, most célozgatsz?^o)
2010. márc. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nincs ezzel semmi baj. Nem tudom miért hiszi azt mindenki, hogy feltétlenül járni kell valakivel mindenáron és ha lehet már 18 éves kor előtt elvesztenie a szüzességét, mintha ezen múlna a világ egyensúlya...

Majd jön ha jönnie kell. Ha valaki tetszik legyél ügyes, ha nem, akkor felesleges erőltetni.

2010. márc. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ne felj sokan hazudnak a szuzessegukrol, hogy ne logjanak ki a sorbol. 16 evesen egyaltalan nem vagy elkesve! Szerintem e-miatt ne aggodj.Ne kapkodj, hogy egy pattanasos srac benan atsegitsen minel elobb...az elsore mindig emlekezni fogsz a 12.-ikre max par honapig, nem leszel venlany meg ha betoltod a 17-et.
2010. márc. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Nem, nem baj, hogy vársz az első alkalommal. Ne kövessed a barátnőid példáját, ha az neked nem tetszik. Inkább lógj ki a sorból, mint olyat tégy, amit később megbánsz. A másik, hogy jó szexhez, és különösen az első együttléthez figyelmes partner kell, akik igazán szeret.
2010. márc. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Őszintén, hány ugyan ilyen kérdést dobott ki az oldal, mikor kiirtad a kérdésed?

amúgy én 18L vagyok, és még nem volt. Én úgy voltam vele, ráérek. Most kezdek komolyabban érdeklődni a másik nem iránt... nem kell elkapkodni semmit

2010. márc. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én kb. 15 évesen kezdtem el ezen aggódni, és sajnos már 8 éve folyamatosan aggódok :( Arra azért figyelj oda, hogy ha akarsz majd fiút, akkor legyen olyan társaság, amibe tudsz járni, és ahol egyfolytában új embereket ismerhetsz meg, aki egy haver haverjának a haverja stb. A legtöbben összejövés szerintem ilyen táptalajon történik.

Tehát hogy a lehetőség meglegyen.


Mert én rájöttem, hogy ez a másoknak alapvető dolog mennyire tud hiányozni a becsajozáshoz is. (Amúgy fiú vagyok, és csúnya nem, inkább fejben lehetek csúnya. És sajnos a lányok inkább azzal foglalkoznak) Mert a barátkozással is hadilábon állok.

2010. márc. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat.! amúgy Mondták hogy nem vagyok csúnya, de akkor miért nem közelednek felém? Lehet nem vagyok elégé barátságos...://
2010. márc. 14. 16:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!