Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok titeket nagyon zavar,...

Lányok titeket nagyon zavar, ha a pasitok szeret társaságban cigizni?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 16/F vok és cigizek, nem túl aktívan tehát suliban szünetekben, bárokban. Titeket befolyásolna ha a barátotok hasonló módon viselkedne?
2011. szept. 6. 20:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem! :) 14/L
2011. szept. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
persze ha 2en lennénk én nemigazán bírnám elviselni.Ha társaságban van akkor mondom jól van legyen ok... de azon lennék hogy leszoktassam.Nem menő ha valaki dohányos :S csak azért ne gyújts rá hogy menőbbnek tűnj a többiek szemében.Csak egy ebszólás után kell mondanod h te akkor sem akarsz rágyújtani és be nem mernek szólni többet.
2011. szept. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát az igazat megvallva én úgy kezdtem el, hogy valójában akartam, és nem is akarok jelen esetben leszokni, viszont tudom magamról, hogy le tudnék. Ezzel úgy vagyok hogy ha olyan lánnyal jönnék össze, aki nem cigizik, és szeretné ha én is leszoknék, nem lenne kérdés, hogy otthagynám-e a cigit.
2011. szept. 6. 20:34
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Már alapból zavar, ha cigizik, ha dohányzik akkor lapát, persze ez hülyén hangzik, de ebből nem adok lejjebb...


16/L

2011. szept. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen zavar, de még mindig jobb mintha állandóan, nálunk is és mellettem is cigizne gondolom nem tud magával mit kezdeni amikor mindenki cigizik! Úgy vagyok vele ha én nem-et tudok mondani akkor ő is. 17/L
2011. szept. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Engem nagyon zavarna. Igenis legyen rám tekintettel, hogy én nem dohányzom és utálom a füstöt.
2011. szept. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 monster under yo bed ***** válasza:
Én is cigizek, szóval nem zavar.
2011. szept. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!