Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, titeket nem zavar, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket nem zavar, ha a pasitok ilyeneket mond társaságban?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok. Most kezdek ismerkedni a "barátommal", bár még hivatalosan nem mondtuk ki, hogy együtt vagyunk. Olyan fiút "keresek", szeretnék magamnak, aki meg tud nevettetni, szeret, megbecsül, és elismeri mindenki előtt, hogy neki milyen jó nője van(:. Sajnos úgy látszik az élet most sem ezt adja nekem.. mert pár napja, mikor találkoztunk, olyanokat nyögött be a fiúhaverjai előtt, hogy: "láttam egy ku*vajó nőt az utcán, aki dinnyét árult, egyrészes ruha volt rajta, de akkora mellei voltak:o...satöbbi-satöbbi " :ssss (rosszul esett, mert nem tartom magam csúnya nőnek, és a melleim is elég jók:D:))

Lányok ti hogyan tűritek az ilyen megszólalásokat, nem esik rosszul nektek, ha a pasitok más nőkért "rajong", mikor ti is szépek vagytok!! ?:o (a fiúk véleményét is szívesen meghallgatom!)


2010. aug. 9. 15:46
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Hát, ha csak a fiúhaverjai között mondaná akkor oké, pasi, én megérte hogy más nőket is megnéz, de azért előttem visszafoghatná magát...

19L

2010. aug. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Addig amig husegesek vagyunk, ne kerjed tolunk, hogy vakok is legyunk! Ezt tanacskent is tudom adni...
2010. aug. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

Én eleve nem foglalkoznék ilyenekkel..

Ha más nőkre fáj a foga,akkor menjen,és ne raboljuk egymás idejét..

2010. aug. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Köszi lányok! :) Most elég tanácstalan vagyok.. :/ lehet, hogy hagyni kellene az egészet... nem tehetek róla, de elég féltékeny típus vagyok, és már ettől a kis megjegyzéstől is felállt a hátamon a szőr:D:S:(

Gondolom a második válaszoló pasi.. gondoltam, hogy ilyen válaszokat fogok kapni tőletek:D.. pff..jellemző..nem tudom nektek hogy esne az ilyen. :S

2010. aug. 9. 15:55
 5/24 anonim ***** válasza:

Itt nem arról van szó,hogy "vakságot" várunk el egy pasitól..Hanem arról,hogy legyen benne annyi tisztelet,hogy az ilyen szöveget nem akkor nyomja amikor a barátnője is látó/halló távolságban van..

nyugodtan mondjon ilyeneket,és nézze a nőket,de akkor ha nincs velük az a lány akivel éppen jár..Gondolom a fiúnak sem esne jól,ha a barátnője előtte arról beszélgetne a barátnőivel,hogy a nemrég látott pasasnak milyen nagy farka lehet,és milyen jól összegyűrné a lepedőt vele..Talán igazán élvezné a szexet is avval a pasival..Kíváncsi lennék,hogy ilyenkor hogy reagálna egy pasas..

2010. aug. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

utolsó te tetszel nekem! :):):) ♥ látom egy húron jár az agyunk;)

de most mondjátok meg mit csináljak??? ez elég gáz, hogy ilyet el kell mondani egy pasinak, hogy mit szabad, meg mit nem szabad mondani ekkor meg akkor.. :S:S

2010. aug. 9. 15:57
 7/24 anonim ***** válasza:
Fiú vagyok, de...ha észreveszi, az teljesen normális. Ha haveroknak említi előtted, az necces, de nem kell kiborulni rajta. Viszont így, ahogy te leírtad, azt kell mondanom, a pasid egy méretes kuki.
2010. aug. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
'15:50' vagyok - Szerintem az alszent dolog, hogy csak a pasikat okoljatok, amikor a csajok ugyanezt csinaljak forditott esetben... Meg mindig nem ertem, az mennyivel jobb, hogy ha egy csaj 'kidobja' amije van, elcsabitja a pasit, majd 'kicsavarja' es dobja...
2010. aug. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
A haverok között sörözés közben esetleg megejtek egy-egy ilyen beszólást, de ha a barátnő jelölt is jelen van, tuti, hogy visszafognám magam. Lehet, hogy a srác nem is akar tőled semmit. Vagy ha igen, hát... elég bunkónak tűnik nekem...
2010. aug. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
...csak vicceltem az elobb. Igazad van. Nem szabad ilyet csinalni!
2010. aug. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!