Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szőrös a lábam és? HAHA

Szőrös a lábam és? HAHA

Figyelt kérdés
2 hete nem epiláltam és nincs semmi bajom, nem dőlt össze a világ, ezt hogy magyarázzátok? aki a szőrös lábam miatt utál az azt se érdemli meg, hogy rámnézzen. régen nem volt epilálás úgyhogy ez a szőrtelen láb csak a média agymosása!
2011. szept. 7. 10:01
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
75%
... ezzel teljesen egyetértek!
2011. szept. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

látom mérges kedvedben vagy.:D

ki nem szärja le hogy szőrös vagy nem szőrös a lábad?..Engem vhogy hidegen hagy. Amúgy nem a média agymosása, hanem haladunk a korral...Szőrösen születtünk,de ma már 2011-ben illik leszedni ha valakinek hosszú esetleg göndör fekete szőrszálai vannak, csupán ha meglát majd vki és tényleg feltünő a szőröd akkor majd azt fogja gondolni igénytelen vagy,ezvan.Én sem gyantáztam v 2 évig,de hirtelen megszőrösödtem és muszáj voltam leszedni mert ROSSZUL ÉREZTEM magam. Persze ha hosszúnadrág szezon van akkor én sem szedem le.

2011. szept. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
:)) Pontosan így van. De én nem érzem jól magam pl,ha egy kicsit visszanőtt...
2011. szept. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
74%

Most az enyém is szőrös. Itthon vagyok, a barátommal majd csak hétvégén tudok találkozni, nem megyek sehová rövidgatyában vagy szoknyában, akkor meg minek szerencsétlenkedjek vele? Sőt elmondom, hogy a hónaljam is szőrös, sőt a bikinivonálnál is.

De most itthon nem mindegy?

2011. szept. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
A szőrtelenítést nem kell modern dolognak beállítani, ugyanis egyidős az emberiséggel. A gladiátorok pl. nem léphettek szőrösen az arénába, hanem egy érdes kővel simára kellett magukat csiszolni. A hellén nők pl. kígyóméreggel szedték le a szőrt, az Erzsébet-kori Angliában is méregkeverékkel maratták le, majd hála Gilette-nek jött a borotva... Érdekes történelme van. Szerintem ha az ember nem megy sehova, akkor nyugodtan maradjon szőrös, viszont ha közösségbe megy, akkor illik vagy szőrtelenítenie vagy eltakarnia a területet.
2011. szept. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Én ha nem megyek sehova, akkor is szőrtelenítek. Egyszerűen zavar. Viszont nem érdekel, hogy más mit csinál. Szerintem annak sem kell szőrtelenítenie, aki szabadba megy. Ha úgy érzi jól magát, hát tessék.
2011. szept. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
2 hét alatt még alig pelyhesedik epilálás után. Egyébként meg térjünk vissza erre a kérdésre egy év múlva. Addig is kibírnád? Ne csak a szád járjon! :D
2011. szept. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Semmi baj, Őzike :)
2011. szept. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

ma 11:23


Akkor jó neked. Nekem hetente kell epilálnom, annyira kinő :( Kellett nekem négy évig borotválni...

2011. szept. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Ok, egyénfüggő is a dolog, meg epilálás után nem az a durva sörte nő vissza, mint borotválás utána. Csak azt akartam mondani, hogy 2 héttel még nem kell annyira felvágni. :D
2011. szept. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!