Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szőrös a lábam és? HAHA

Szőrös a lábam és? HAHA

Figyelt kérdés
2 hete nem epiláltam és nincs semmi bajom, nem dőlt össze a világ, ezt hogy magyarázzátok? aki a szőrös lábam miatt utál az azt se érdemli meg, hogy rámnézzen. régen nem volt epilálás úgyhogy ez a szőrtelen láb csak a média agymosása!
2011. szept. 7. 10:01
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
94%

Jaja, régen kéthetente mosakodtak, meg szappan is csak egyféle volt, meg a nők nem használtam tampont sem.


A kor az igényesség felé halad, ezért epilál az ember lánya. De ha te a régi időkhöz akarod hasonlítani a szokásokat, figyelmedbe ajánlom az első mondatomat.

2011. szept. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
63%

Óriási tévhit, hogy ez az irány a fejlődés. Ezt legfeljebb változásnak lehet nevezni, mert minden kor szokásai mások. Lehet, hogy 100 év múlva nem lesz divat a szőrtelenítés.


Egyébként nekem az a véleményem, hogy nőnek jó, férfinak nem, ha szőrtelenít.

2011. szept. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
mosakodni kell mert megesznek a bacik. az állatok is mosakszanak annyira alap dolog. de ha szőrös a lábad, akkor mi van? mosakodni akkor is szoktam, ha egyedül vagyok itthon és senkivel nem találkozok, vagyis magam miatt, nem másokért. viszont a szőrtelenítés egyedül a külsőről szól.
2011. szept. 7. 15:05
 14/26 anonim ***** válasza:
Épp ez az kérdező, hogy mindenkinek más és más az, amit magáért és másokért tesz. Én írtam, hogy ha egyedül vagyok, és nem megyek sehova, akkor is borotválok lábat meg mindent, mert nekem az is olyan, mint az arcmosás.
2011. szept. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

A szőrtelenség márpedig fejlődés. Menj el egy természettudományi múzeumba ahol az ember biológia fejlődését mutatják és egyértelmű lesz...de hogy ez valakinek nem egyértelmű az nekem fura :)


Láttál már előembert? (persze nem igazit :))

És egy 100 évvel ezelőtti nőt?

Meg egy 50 évvel ezelőttit?

És 20?

Na, megvan, hogy idővel egyre kevesebb a szőr, mind biológiailag, aztán egy idő után mesterségesen?

2011. szept. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
34%
Én 17 éve nem epiláltam a lábam, és nem is tervezem.
2011. szept. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
55%
utolso..pfff
2011. szept. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
76%
Itt 16:56. Azt elfelejtettem mondani, hogy 17/f
2011. szept. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

15:13:

Ha tovabbra is ez marad a fejlodes utja, akkor majd biologiailag folytatodikde ez sem biztos.


De a szortelenitesnek ehhez koze nincs, es mar mas is leirta, hogy voltak korok, mikor szortelenitettek, voltak mikor nem. Pl. az intim testreszeknel ket partra szakad az emberiseg, van aki szerint vonzo, van aki szerint taszito ott a szor. Nem tudhatod elore melyik lesz a jovo, a mostani trend nem jelent semmit a jovore nezve.

2011. szept. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
hát nem tudom,én ha gyantázok akkor 1hónapig szőrtelen vagyok,maximum 1-2mm-es pihék jönnek..
2011. szept. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!