Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van olyan műköröm, amit lehet...

Van olyan műköröm, amit lehet körömlakkal festeni?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy nem kérek rá díszítést csak így simán és tudom majd festeni körömlakkal?
2011. szept. 8. 18:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez úgy van, hogy megcsinálja neked a zselés/porcelán műkörmöt és nem festi ki nem csinál rá neked semmi díszítést. És majd otthon te magadnak olyannal fested ki amilyenre szeretnéd. Erre én is gondoltam már amugy. Sok körömlakkom, díszítőim vannak és szeretem is csinálni illetve szeretem kétnaponta változtatni a színt a körmömön. Az meg drága lenne ha manikűrössel csináltatnám.
2011. szept. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Értem. :)

Csak azért kérdeztem mert sajnos rágom a körmöm. És ajánlották a műkörmöt de rengetek szép színű körömlakkot láttam a boltokba. És ezért kérdeztem , mert ugye egy kis köröm , hogy nézz ki kifestve..

2011. szept. 8. 18:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Jajj sajnos ha rágod az tényleg nagyon kicsi lehet és az tényleg csúnya kifestve. Mert amugy kicsi körmön is szép a körömlakk, de ami tövig levan rágva azon tényleg nem mutat. Szerintem ha megcsináltatod a műkörmöt utána azt magadnak festheted. :)
2011. szept. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Prsze, hogy lehet festeni. Kérj sima egyszerű körmöt, francia vég nélkül, és olyanra lakkozod, amilyenre szeretnéd.

Egy műkörmös

2011. szept. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

És kb. mennyibe kerülne így simán? tudom, hogy műkörmös válogatja de csak így saccperkábé.

2011. szept. 8. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!