Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok milyen belső és külső...

Lányok milyen belső és külső tulajdonság tetszik nektek? Álom pasi nektek milyen? Tulajdonságokat kérek külsőt és belsőt is. :D

Figyelt kérdés
2011. szept. 10. 22:51
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
50%

Külső: változó, de világos és sötét barna szem a tuti :D ezen kívül nekem 2 csoportom van:

1. Magas, vékony, hosszú vagy raszta hajú

2. Alacsonyabb, inkább izmos, rövid/kopasz hajú

A stílusa ne legyen ez az alfa, b*zis női nadrágban és tapadós pólóban vonuló nyálgép.

Belső: okos, intelligens, hatalmas humorral rendelkező, kedves, gyengéd, esetlen (de ezt csak én lássam, kívülről meg tudjon védeni) :)

De a legfőbb: legyen FÉRFI! Mármint viselkedjen éretten és komolyan, amikor kell, fizessen ő a vacsoránál, nyissa ki előttem az ajtót, stb.

Ja, meg gitározzon, basszerozzon zongorázzon vagy doboljon. :D

2011. szept. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Külső:

Normálisan, rövidre levágott haj, vagy pedig szépen megnövesztett hosszú haj. Tehát nem az emós-deszkás-bilifejű szörnyűség, hanem simán csak egy hosszú haj. Legyen nálam úgy is magasabb, ha magassarkút veszek fel, 164 centi vagyok. Kerülje a "divatos öltözködés". Tehát ne hordjon csőgatyát, ne legyen ülepes gatyája, hanyagolja azokat az iszonyatronda Supra magasasszárú cipőket, vagy a deszkás cipőket.

Ne legyen fullcapje, vagy minek hívjak azt a sapkát, meg az a szilikonos órája, ami most divat. Vagy pedig tudja hordani...

Ne legyen fülbevalója, fültágítója.


Belső:

Tudjon önállóan véleményt alkotni, ismerje az alap helyesírási szabályokat, védelmezzen, tiszteljen és szeressen.

2011. szept. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

'Akkor szökésbarna hajjal és barna szemmel el is bújhatok gyorsan?'

Na, direkt ezért írtam oda, hogy nem kritériumok a színek.:D Abból, hogy valakinek más az ideálja, nem következik az, hogy össze sem jönne egy ilyennel.

2011. szept. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ilyesmi feje legyen:)


Belső:

-Legyen humora...de ne olyan hogy a netről szed le vicceket és azokkal bombáz...

-Legyen kedves

-Törődjön velem...

-Legyen "hűséges"

-Legyen okos...(Nem kell zseninek lennie, de azért legyen sütnivalója:))


Ja, és ne divatmajom hanem normális férfi legyen!

2011. szept. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
68%

Inkább ilyesmi feje legyen:)))


[link]

2011. szept. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
85%

Külső:Barna haj, zöld vagy barna szem.Legyen izmos, de ne legyen testépítő.Mags, minimum 180 centi legyen.


Belső tulajdonság: kedves, őszinte, bátor, állatkedvelő (macska, kutya stb...), okos, intelligens, hűséges legyen.Ne nyolc általánosa legyen, az egyetem plusz pont.Megértő és jószívű legyen, ne játssza az eszét, hogy vettem két BMW - t, de holnap veszek Aston Martint, meg Bugattit.Röviden: ne legyen felvágós és köcsög!

Ennyi lenne.(:^^

2012. ápr. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
imádom a zselézett, kicsit kócos frizurát :) álompasi: szőke, zöld szemű, izmos(épp elég), tetovált, figyel a divatra de nem öltözködik úgy mint egy meleg..aranyos, kicsit kisfiús arc.. természetesen legyen kedves! emellett a vicces fiúkat bírom, akik olyanok mint egy barát, lehet vele baromkodni. őszinte, magabiztos..:) azt hiszem ennyi
2012. júl. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
62%

Külsőleg nincs ideálom. Legyen magasabb, mint én és legyen igényes.

Belső:legyen humora,legyen őszinte,ne dohányozzon

2013. febr. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
Külsőleg legyen magas olyan 185 cm mert én is magas vagyok, szálkás, világos barna haj, szem és a legjobb lenne ha ázsiai lenne. Belső kedves, lehessen vele jókat beszélgetni, és egy hullám hosszon lenni.
2013. júl. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
76%
Legyen kedves mosolya és szép szemei. Legyen őszinte,lehessen rá számítani és szeressen nagyon. A többi nem fontos.
2016. szept. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!