Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Bajuszgyanta? Bővebben lent.

Bajuszgyanta? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Állítólag van egy kis bajuszom. A barátom is elszólta magát erről a témáról hogy látszik. Sztem meg nem feltünő. Gondolom borotva nem ajánlott, mert megerősödik és jobban látszódna. Bajuszgyanta? De van olyan? Vagy csak sima gyantával kell elintézni? Segítsetek, soha nem csináltam még ilyet. 20/L
2009. aug. 26. 17:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűbb, ha csipesszel kiszeded. De sokan gyantáztatnak ott, amit nem ismerek nagyon, meg szőkíteni szokták még.
2009. aug. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szőkíttetni is lehet, de az hülyeség sztem, attól még ott van az a pár szál. Én régebben gyantáztam, magam. Lehet kapni dm-ben is x-epil arcgyantát, hideggyanta. Ezt párszor használtam és sokkal kevesebb szőr lett ott, azóta meg azokat csipesszel kiszedem.
2009. aug. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én kozmetikussal szedetem le, mert egyszerűen képtelen vagyok magamnak, 3 hetente kell kb járnom és egyre kevesebb van már. Az ára pedig nem olyan vészes 500 ft, de legalább hatásos!
2009. aug. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat / segítséget. akkor sztem megnézem dm-ben, és cselekszem.
2009. aug. 28. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!