Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nem féltek? (Kérdésed túl...

:) :) :) kérdése:

Nem féltek? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Nem féltek hogy hónaljborotváláskor megvágtok egy anyajegyet?mert nekem van 3 és nagyon féleg hogy elvágom a borotvával,mert ugytudom ha felsértünk egy anyajegyet abból nagy baj lehet :S
2011. szept. 11. 13:38
 1/7 anonim válasza:
69%
nekemis van 1, még egyszer sem vágtam meg, de ha nagyon fosol, elmész 1 orvoshoz, aki levágja az anyajegyet és ennyi
2011. szept. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát...biztos nem vágatom le...amugy én se vágtam még el...csak félek..
2011. szept. 11. 14:19
 3/7 anonim ***** válasza:
84%

Én félnék. Nekem nem tudom pontosan hogy anyajegyem van-e, de nem "egy szintben van a bőrömmel", így mikor epilálok körbe epilálom, a körülötte lévő szőrszálakat pedig szemöldökcsipesszel kiszedem (mert az anyajegyfélémbe van egy szőrszál, és nem szabad kitépni :S). Csináld max te is azt, hogy körülötte borotválsz, a maradékot meg szemöldökcsipesszel kiszeded.


16/L

2011. szept. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
de neki 2(rájöttem hogy nem 3 :D) nagyon kicsi van,ugyhogy abból nehéz lenne kiszedni :D am köszi :)
2011. szept. 11. 22:06
 5/7 A kérdező kommentje:
nekem*
2011. szept. 11. 22:07
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nagyon unatkozol, láss neki :D
2011. szept. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

átérzem a félelmed, igaz, nekem 1 anyajegy van a hónaljamon, de az kb. 6 mm átmérőjű és olyan 3-4 mm-re kidudorodik :SSS egyszer már belekaptam borotvával picit, de voltunk bőrgyógyásznál és elvileg nincs semmi baja..remélem, tényleg így van :/

15L

2014. febr. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!