Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vannak Magyarországon alternat...

Vannak Magyarországon alternatív-/goth stílusban modellek?

Figyelt kérdés

Mert ugye mindenhol ezt olvasni, hogy ilyen modellekre Magyarországon nincs kereslet. Ennek ellenére pl. az egyik közösségi oldalon is láttam jó pár goth csajt, akiről modellfotók készültek ( nem mondom, hogy nagyon sokat, annyit nem is keresgéltem de vagy 5-6-ot biztos láttam).

És többféle stílusú, több alkalommal készült fotók is voltak, szóval nem hiszem, hogy "anyuci-apuci" honorálta volna mindnek a fotózást :S :D Vagy mégis? Vagy akkor most hogy van ez?

Mert pl. én is szívesen mennék ilyenekre, sokak által szépnek tituált lány vagyok (nem beképzeltségből).


2011. szept. 12. 02:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Talán a fotós hozzáértő ismerőseik csinálták, nekik is jó referencia lehet, ez nem jutott eszedbe ?

De legalább szép legyél, ha már okos nem vagy :)

2011. szept. 12. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sok, nagyon sok alter modell lány van, de csak ebből nem lehet megélni itthon és más rendes munkát meg nem lehet mellette vállalni, mert a modelltől elvárják, hogy bármikor és bárhova, azonnal induljon, ha megbízása van, illetve benne van a szerződésében. Külföldön is csak mellékfoglalkozás, főleg az alternatív modellek munkája és általában rokonszakma mellett csinálják. Fellépnek goth, vagy fetish klubokban, esetleg bűvészmutatványokkal vagy egy együttes látványtáncosaként, esetleg énekelni is tudnak és előadják a dalaikat. Gyakran itthon akiknek fotósorozata van, ismerőssel készíttetik, mert egy portfólió nincs 60 -100 ezer Ft alatt. Szerintem érdemes megpróbálnod, csak arra ügyelj, hogy mindenkit, aki munkát ajánl, profin ellenőriztess le, mert sok embercsempész és szélhámos van, gondolom nem kell túlragoznom, mi történne veled, ha eggyel is felveszed a kapcsolatot.
2011. dec. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, vannak. A legtöbb mellékállásban fodrász (pl Silver Ivy a daretowear-es műrasztáival) vagy sminkes vagy műkörmös. Esetleg pultos valahol.

Ha szerencséd van, akkor megkeresenk netes boltok hogy modellkedj a ruháikhoz. Vagy valami alter sminkbemutatón.


Jól kell kinézni, legyen egyedi arcod és tudj sminkelni. Ha piercinged vagy tetoválásod van, az legyen igényes, jól kidolgozott és nem tartalmilag problémás (horogkereszt, vaskereszt, stb. nem lesz népszerű).

2012. jún. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
2014. ápr. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!