Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan szépítkeztek, lányok?

Hogyan szépítkeztek, lányok?

Figyelt kérdés

Nálam egy nagyobb szépítkezés így néz ki: bőrradír, aztán tusolás, közben hajmosás, borotválkozás (hónalj, bikinivonal), ez mind a zuhany alatt. Utána szárítkozás (hajat nem szárítok, azzal várok, hogy megszáradjon magától), gyanta (lábszár), testápoló, néha arcpakolás is, de az csak ritkán.

Ezt kb. hetente 1-2 alkalommal csinálom így, a többi nap csak simán letusolok tusfürdővel.


2011. szept. 13. 18:09
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem kb ez de én az arcommal nem vacakolok ennyit mert még rosszabb reggel hideg víz este hideg víz+kamillás szappan..a többi hasonló
2011. szept. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hajpakolás, bőrradír, arcgőzölés 5-7percig, arcpakolás. ezt hetente 1x szoktam:)
2011. szept. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A sok vegyszer helyett már csak Manna szappant használok, tusoláshoz, arctisztításhoz. Kivétel a sampon, abból csak Mátrix termék jöhet szóba.

Szőrtelenítés epillátorral. Rettenetesen fájt az első hónaljban, másnap égett is, és fájt ha hozzáért a felső, de a második alkalom már jobb volt, most pedig szemrebbenés nélkül megy:) Lábon is csak epillátor, intim területen sajna maradt a borotva, ott nagyon fáj..

A hajamat mindig beszárítom, szerintem az nagyon fontos, nem szeretem az olyan nőket, akik úgy járnak, ahogy épp elfeküdték a hajuk. Hosszú hajnál is teljesen más egy beszárítás, szép lesz tőle a hajtincs és lesz az egésznek tartása, esése.

Arckrémet már százat próbáltam, most a bőrgyógyász ajánlott egyet. Isteni, ilyen klassz krémem még sosem volt. Physiogel A.I. a neve, patikában kapható, 50 ml 3500 körül van. Tehát nem vészes, és ez tényleg megéri a pénzét. Én minden este arcra 2-3 borsónyit teszek, szóval tartós is.

2011. szept. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
tusolás előtt szoktam kifesteni a körmeim (a kezemen)mert így a felpuhult körömágybőrről könnyebben le tudom szedni a felesleges lakkot, viszont nem áztatom magam sokáig a vízben mert akkor a többi rész is felázna valamennyire(persze előtte formázás, reszelés). a lábamat borotválom és a puncim egy részét. a szeméremdombon szőrtelenítő krémmel szedem le mert máshogy kipattog. hajmosás, hajpakolás, arctisztítás. ezek után a hónaljamat leepilálom és bekenem szőrbenövés elleni krémmel. rendbe teszem a lábaimat habkővel és egyebekkel(krém, kisolló) h finom puha legyen :D kilakkozom a lábkörmeim. bekenem az arcom majd testápolót használok kb mindenhova. befújom a hajam kifésülést könnyítő spray-vel majd beszárítom és bekenem hővédővel...amíg ez szárad közben megcsinálom a sminkem. alapozok, szemet festek(...)a szempillákra helyezem a hangsúlyt amennyire csak lehet, majd kivasalom a hajam és használok hajlakkot és tupírt de kerülöm a túlzásokat. (a sorrend nem mindig van így) és még vannak ilyen apróságok h szemöldökigazítás, hajpakolás éjszakára, ricinusolaj szemöldökre és szempillákra mert ahogy észrevettem jót tesz nekik(a hajamra szimplán lusta vagyok felkenegetni). most hirtelen nem jut más eszembe
2011. szept. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!