Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy tetszik ez a stílus, mi...

Hogy tetszik ez a stílus, mi a véleményed róla?

Figyelt kérdés

[link] <-- Ezt a stílust szeretném követni, és kikérném a véleményeteket.

17/L

Egyébként nekem nagyon tetszik, elragadó, imádom. :)


2011. szept. 14. 12:22
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
100%

Ez mostanában a tinilányok álma, hasonlítani a japán csajok divathóbortjai által megalkotott figurákra. Én azt mondom, kinövik majd, mert egy felnőtt nő ilyen stílussal elég vicces lenne, még van egy éved, ha akarod próbáld ki.


DE: a stílus maga az ember. Egy stílus belőled jön, nem direktbe, erőltetve. Ha tetszik, ilyen leszel és kész (bár én sem értem mi ebben a pláne de mindegy) mert ha idegenektől kell kérdezned és nem magadtól érzed, akkor ott már baj van. Az már bizony pózerkedés lesz, nem stílus.

2011. szept. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:

Scene? xDDDDDDDDDDD Te jó ég!

Scene: [link]

Gyaru(ez a stílus.): [link]

xD Erős fogalomzavar.. :D

2011. szept. 14. 12:40
 13/35 anonim ***** válasza:
88%
Cuki. De ha nem ázsiai vonásaid vannak, akkor lehet, hogy nem lenne az igazi... plusz ez a típusú kontaktlencse igencsak károsíthatja a szemet. És hazánkban valószínűleg nem értékelnék az emberek.
2011. szept. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
100%
Ja, még valami: a környezeted, barátok, suli, elég furán fog rád nézni hogy egyik nap sima ruhák, másik nap meg beállítasz így mint a csajok a képeken. Rád lesz írva hogy felvetted, nem kialakítottad. Magyarul erőltetted. De próbáld ki, aztán ha bejön, bejön. Ehhez nem kell 12 netező idegen ha neked VALÓBAN kell ez a stílushóbort kipróbálásra.
2011. szept. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
100%
A scene maximum csak hasonlítani akar a Japán gyarura, csak mondjuk európai változatban ami nem igen hatásos, inkább majmolás, meg erőltetett. De sokan még azt sem tudják ezeknek a stílusoknak mik a lényegük, szóval nincs is igazi scene meg gyaru itt kis hazánkban. Csak tetszik nekik és mivel úgy érzik ezzel lesznek "önmaguk" ezért belemennek ebbe a stílus hajkurászásba. :) 18-19 évesen talán kinövik.
2011. szept. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
100%

"normális válaszokat akarok"

Bocsi, de amit írtam, komolyan gondoltam, neked akarok jót. Hiába lett önálló stílus, hiába van neve is, attól még ugyanaz szülte, amit leírtam. (Második voltam.)

2011. szept. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
100%

Ne feledjük, most dúl a Japán-mánia, minden harmadik kiscsaj és tinilány japán nők ruháját és haját majmolja, nem tudom miért. Pát éve a floridai szolicicák platinaszőkesége volt a menő, ki tudja, két év múlva talán a német túristák mintájára NSZK szandált és túrista térdgatyát húznak, nyakbaakasztható műanyag persellyel :)

Vagy éppenséggel tógát vesznek majd fel görögös hajfonatokkal.


Ilyenek a tinik, ezzel nincs baj feltétlenül, keresik önmagukat. Aztán miután kipróbálnak pár furcsaságot, és végre nővé érnek, megtalálják önmagukat egy normális, csinos, igényes nőként.

2011. szept. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
100%

12:46, teljesen egyetértek, de a véleményünk attól még sajnos nem változik, márpedig a kérdés ez volt. :))

(Második voltam.)

2011. szept. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:
14. válaszoló: Hát nem hiszem hogy túlságosan japánt majmolná a fiatalság. Én az utcákon tornacsukás-csőnadrágos-sima pólós tiniket látok, aminek semmi köze a japán dolgokhoz..
2011. szept. 14. 12:54
 20/35 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem is gáz, ha stílus ha nem, bár szerintem is ezeken a képeken csak ázsiai csajok bámulnak egy kamerába. Na mindegy, ha ilyen jönne velem szembe vagy hülyének nézném, vagy kinevetném.
2011. szept. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!