Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy tetszik ez a stílus, mi...

Hogy tetszik ez a stílus, mi a véleményed róla?

Figyelt kérdés

[link] <-- Ezt a stílust szeretném követni, és kikérném a véleményeteket.

17/L

Egyébként nekem nagyon tetszik, elragadó, imádom. :)


2011. szept. 14. 12:22
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
42%

Nagyon szép stílus, szerintem:)

Ettől függetlenül van, akinek nem állna jól. Mondjuk akkor, ha túl élesek a vonásaid, vagy ilyesmi. De próbáld ki, ha tetszik.

Nem értem itt a válaszolókat, hogy miért nem tudnának egy ilyen lányt komolyan venni. Szerintem ebben a stílusban nincs semmi durva, nem olyan, mint az emo, hogy feltétlenül kilóg a tömegből (nekem az emoval sincs bajom, csak példa). A gyaru inkább szép haj, divatos ruhák, meg ez a tipikus dolly-eye smink, szerintem. Az egyetlen, ami nekem nem tetszik, az a ganguro. Abból is láttam már szépeket, de így minden napra azt a fajta sminket én nem tudnám elképzelni.

2011. szept. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
gal és ganguro stílus?? én személy szerint imádom, nagyon gyönyörűek ezek a japán csajok!! Sok sikert a stílushoz!! :)
2011. okt. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

sok sikert a stílushoz?

:)))))))))))

2011. okt. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 zsofi.lili ***** válasza:
szerintem rossz csak az ilyen animések csinálnak. Szerintem ne kovesd.
2012. júl. 18. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim válasza:

Ez nem stilus hanem egy ugymond "ember fajta,, hogy nagyok a szemeik.

Ember fajta: Manga

Nagy szemük van cukik és olyan aw^~^

Szoval keress rá ..... Vagy Manga draw mert azok nagyon jok. Remelem tudtam segiteni!;)

2016. szept. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!