Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül műkörmösnél...

Mennyibe kerül műkörmösnél egy ilyen köröm kb?

Figyelt kérdés

[link]


meg akinek volt ilyen,az mesélne tapasztalatokat?


2011. szept. 16. 16:02
 1/9 anonim ***** válasza:

Ez sima francia, az én körmösöm ilyet 4100-ért csinál meg. (Meg bármilyen színű francia körmöt)

Milyen tapasztalatokat szeretnél hallani? Nem nagyon értem, mire gondolsz

2011. szept. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

ez hegyes műköröm :))

hogy mennyire nehéz vele dolgokat csinálni,meg ilyenek,meddig van fent,stb. :)

2011. szept. 16. 16:08
 3/9 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom, hogy mennyire nehéz vele dolgokat csinálni, konkrétan ilyen hegyes, hosszú nekem még nem volt, mert én megőrülnék tőle, és csak bénáznék vele, én mindig csak diszkrétet csináltatok

Fennt meg addig marad, amíg le nem nő. Jó esetben, ha nem valami gagyi anyagokkal dolgozik a körmös, akkor nem eshet le. 4 hetente kell járni töltetni

2011. szept. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Egyik ismerősöm ilyen képet rakott ki FB-re:

[link]

Azóta elment a kedvem az ilyenfajta műkörömtől.

2011. szept. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Nekem is most épp így van letörve az egyik körmöm, csak talán még kicsit mélyebben... de! ez nem tántorít el a műkörömtől. :D stiletto (hegyes) körmöm van, kb akkora, mint a képen. Mindent lehet vele csinálni, nem akadályoz semmiben... fodrász vagyok és a munkában sem zavar, még egy vendéget sem karmoltam meg vele. Ha egyáltalán nem szokott hosszú körmöd lenni, akkor furcsa lesz megszokni, de érdemes. ;)
2011. szept. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanekkora, és hegyes, bár nekem a saját körmöm, ugyanúgy csinálok vele mindent, mint rövid körömmel.
2011. szept. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nálunk 4500 körül tudnád megcsináltatni.

Egyébként ha hozzászoksz, semmiben nem fog akadályozni, másfél centis műkörmökkel mosogatni is szoktam.

2011. szept. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
az a helyzet, h ez a fajta köröm kényelmesebb, mint a kocka, legalább is nekem. ezzel nem akadok el.
2011. szept. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom de elég ronda. Az én körmösöm vidéken dolgozik 3800-4200 között dolgozik...
2011. szept. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!