Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mikor fejezik már be a Fila...

Mikor fejezik már be a Fila táskák cikizését?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy legtöbbször a Converse őrültek cikizik ki a Fila táskákat. Érdekes, azt nem veszik észre, hogy a Converse is ugyanolyan tömegmárka? Mindenkinek ugyanolyan fehér tornacipője van csillagocskával valamelyik oldalán, ez miért nem ciki?? Ráadásul merem állítani, hogyha tudnák a cipő eredeti múltját, fel sem vennék...
2011. szept. 17. 13:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi az eredeti múltja?*-*


Amúgy igazad van, szánalmasnak tartom én is, bár szerintem ez is csak egy újabb divat hogy legyen mit majmolni.


20L

2011. szept. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 hümi ***** válasza:
annyira szánalmasak már az emberek.. lehet közbe az is cikizi akinek otthon van olyan:D am télleg a converse is ugyanolyan tömegmárka, meg minden amit lehet kapni a boltba...
2011. szept. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a Converse szarabb, mint a Fila :))) :D

Van Converse-em 3 db is, de már vagy 3éve a szekrényben rohadnak, vagy csak tesi órán hordom a legjobbat(a piros félcipőt, már a "All Star" felirat is lekopott róla ugyan, egy turkálóban vettem 100Ft-ért :D).

Nem tudnak semmi a Converse mutljáról, de annó még a szakadt farmerre és a tornacipőre is fújtak az ilyen emberek, akik ma ezeket viselik :D Bele kell törődni, már a Milka csoki sem olyan, mint annó volt :)

2011. szept. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A cipő eredetileg Amerikából ered, egy Chuck Taylor nevű uriember kezdte el a gyártását, és a gettóbeli fekák ezt tudták csak megvenni (rohadt olcsó volt), meg a börtönökben is ilyet osztogattak a raboknak.
2011. szept. 18. 00:24
 5/5 anonim ***** válasza:

hát de váárj. azt elkezdték gyártani 100 évvel ezelőtt,és akkor volt olyan ócska,nézd meg most hol tart. tény,hogy sok emberen látni, de ennyi erővel sokmindent tömegmárkának tudnánk hivni ( és legtöbbjük a legjobb a saját kategóriájukban ) .


a FILA meg most tart ott,hogy pontokért osztogatják,és szerintem ez nemtetszik sok embernek

2011. szept. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!