Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek milyen gyakran...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek milyen gyakran fejezik ki a pasik a tetszésüket?

Figyelt kérdés

Hány "udvarlótok" van?Ha sétáltok az utcán,meg szoktak dudálni,esetleg utánatok kiabálnak,füttyögnek?Ha elmentek bulizni,hány pasi tapad rátok?

Azért kérdezem mindezt,mert mostanában egyre több pasi "vesz észre engem",miközben én nem tartom magam egy bombázónak,sőt,önbizalma sincs túl sok.Múltkor sétáltam a városban,farmer volt rajtam,egy sima ujjatlan trikóval,és leszólított egy öregember,hogy húú de jól nézel ki,utána egy kocsiból kikiabáltak,majd dudáltak is.Ha elmegyek bulizni,biztos,hogy vmi pasi oda jön,vagy tánc közben,vagy csak ha sétálunk.De olyan pasiknak is bejövök,akikről nem is gondoltam volna álmomban se,és nem buliban ismertem meg őket.Ez hihetetlen számomra.

Nehogy félre értsetek,nem várom,hogy azt írjátok,hogy biztos szép vagy és hasonlók.


2011. aug. 22. 21:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem fejezi ki senki sem.

27/N

2011. aug. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

elég sűrűn :)

L/18

2011. aug. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!