Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Orosz Mandula műköröm?

Orosz Mandula műköröm?

Figyelt kérdés

Ilyen forma: [link]

Nektek tetszik? :)


2011. szept. 18. 18:29
 1/10 anonim ***** válasza:
56%

hát nekem nem, el sem tudom képzelni, hogy ezzel hogy lehet mondjuk elmosogatni, vagy ilyenek, arról már nem is beszélek, hogy mondjuk tésztát gyúrni :D

erre még én érek választ :D

2011. szept. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%
Engem az is érdekelne, hogy ilyen körömmel hogy lehet segget törölni. o.O
2011. szept. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

1.: én ilyen hosszúságú körmökkel mosogatok, takarítok , sőt, még tésztát is simán gyúrok :D


2.: segget törölni általában wc papírral szoktunk, nem? :)

2011. szept. 18. 19:20
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

egyetértek a kérdezővel, nekemis kb ilyen hosszú körmöm szokott lenni és mégis életképes vagyok vele. ameddig nem próbáltátok hogy milyen, ne mondjátok hogy nem lehet vele semmit csinálni:D


egyébként nem tetszik(a színe meg mintája..)

2011. szept. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
28%
nekem nem tetszik
2011. szept. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Így van. Fogadok hogy még életetekben nem volt ilyen hosszúságú/semmilyen műkörmötök, mégis mondjátok hogy " ezzel nem lehet ezt-meg azt csinálni", pedig nagyon könnyű megszokni főleg a hegyeset meg ezt a mandulát.Utolsó: a színé meg a mintája nekem sem tetszik, de a formája az igen. Meg ez most nagyon divatos is.
2011. szept. 18. 19:45
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Körmös vagyok, nekem nagyon tetszik:) A kétkedőknek pedig üzenem, hogy másfél centis körmökkel is mosogatok, takarítok, tésztát gyúrok...aki azt mondja, hogy nem lehet, az körmök nélkül se csinálja meg.
2011. szept. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Így van :)
2011. szept. 19. 19:32
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Pedig ilyen körmökkel lehet bármit csinálni!!!

Nekem is szokott ilyen formájú lenni.

Sztem szép!

Én is azt gondoltam műköröm előtt,h majd semmit sem fogok tudni megcsinálni,de tévedtem!!!!Mintha a sajátom lenne!Imádom! :)

2011. szept. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Szintén körmös vagyok, és lassan egy éve ilyen formájú a körmöm, de ennél kicsit hosszabb, és én is főzök, mosok, takarítok, tésztát gyúrok, fát hordok, ha kell, sőt, wc-re is járok. A vendégeim is szeretek, mert hihetetlenül kényelmes.
2011. nov. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!