Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szemöldök szedés. Csináljam,...

Szemöldök szedés. Csináljam, ne csináljam?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy szedem a szemöldököm de csak ami nagyon nagyon távoli a természetes vonaltól.Viszont középen szerintem még mindig dús és ott nem piszkáltam olvastam hogy ott kell kezdődnie ahol a belső szemzug van , de nem merem megcsinálni mert félek hogy nagy lenne köztük a hézag és hülyén nézne ki.Elég távol ülőek a szemeim.A válaszokat előre is köszi!
2011. szept. 19. 21:30
 1/3 SzilKa ***** válasza:
Menj el egy kozmetikushoz, aki kiszedi olyanra, ami jól néz ki és jól is áll. Utána már csak az elbúvó szálakkal kell megküzdened :)
2011. szept. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kozmetikushoz menj el, ha ad egy szép formát neki utána könnyebb ugyanolyanra szedni később, hogy látod miylennek kell lennie.

De amúgy:

http://www.youtube.com/watch?v=PugziVUikEg

2011. szept. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
gen ám ,de jelenleg Ausztriában vagyok egy jó darabig és itt nem nagyon tudom merre van jó kozmetika :S
2011. szept. 19. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!