Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy csináljam? És jól látom?

Hogy csináljam? És jól látom?

Figyelt kérdés
Van egy fidzsú a suliban, aki az évfolyamtársam, és 1 angolra járunk. Talán múlt héten elkezdte felkelteni az érdeklődésem, hogy hogyis mondjam, de azt biztosra tudom(szerintem xd) hogy én teccem neki. Pl. tavaly is angolórán egyszer úgy megbámult, hogy az már idegesítő volt :'D. Ma is csináltam egy tesztet, hogy biztos_e ez. elkeztem hintázni. Ő is elkezdett hintázni. Utána abbahagytam, és a kezemre támaszkodtam, és az államat piszkáltam, erre ő is ugyanezt csinálta csak kicsit másképp. Utána bnőmmel elmentünk 1 bizonyos helyre, és később ők is odamentek. Utána a srác kölcsön akarta kérni a bicóm, de én nemakartam, mert mivan ha ellopja, meg minden, de ez nem lényeges. Aztán megszólal h "menjünk el, ne égjünk már" meg mittudomén. De nekem úgy tűnt hogy csak el akar menni h ne baztassanak. Lécci adjatok tippeket hogy hogy kényszerítsem rá hogy bevallja, teccem neki vagy vmi, de ha nem akk hogy csábíthatom el*kérdőjel* előlre is köszi!
2011. okt. 28. 18:07
 1/3 anonim ***** válasza:
uh. hány éves vagy?
2011. okt. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Inkább tanulj meg helyesen írni, utána fiúzz.
2011. okt. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Tanulj meg írni, bár a terpesztésnél nehezebb! Szerintem csak meg akar dugni, ciki lehetsz neki. (Aztán megszólal h "menjünk el, ne égjünk már" meg mittudomén.)
2011. nov. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!