Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek szép vagyok? Min...

Szerintetek szép vagyok? Min kellene változtatnom?

Figyelt kérdés
[link]
2011. szept. 20. 12:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Aranyos vagy.. nincs veled gondd.. ebből a képből nem tudom megállapítani hogy kell e valamit, vagy sem.
2011. szept. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
szép vagy! kicsit kevesebb smink? ;)
2011. szept. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Szép vagy, de a szemöldököd nem tetszik, túl vékony
2011. szept. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
kevesebb néha több:)
2011. szept. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Előbb mosd meg az arcod, mert nem látlak a sok sminktől. Így max azt lehet megállapítani, h szépen kented-e ki magad. Sok pasinak nem jön be, hidd el.
2011. szept. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
fúúújj... Undorító! Semmi természetesség, és ráadásul tök alpári fejed van!
2011. szept. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
a szemöldök az nem jó. nem értem sokan miért erőltetik a rajzolt szemöldököt, nagyon természetellenes, mű fejet kölcsönöz. amúgy a fejeddel nincs gond, inkább azzal hogy valaki így próbálja növelni az önbizalmát.
2011. szept. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Szerintem nincs ebben gond. A környezete, a barátai mindenkinek elfogultak. S lehet, hogy a barátaim engem is szépnek látnak, mert ismernek, tudnak a jó/rossz tulajdonságaimról. De aki csak meglát, az milyennek lát?
2011. szept. 20. 13:02
 9/18 anonim ***** válasza:
Gondolom, alkalomra lettél így kirittyentve. Nekem nem tetszik a rúzs színe, lehetne pirosabb és kicsit több arcpír kellene és természetesebb színű alapozó, bár lehet, a fal színe is csal. Egyébként szép vagy. 31/N
2011. szept. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

A szemöldököd nagyon ronda, de ha az összképet nézem, akkor jól áll. Viszont a szádon ez a szín nagyon nem előnyös és úgy általában semmi, ami világos.

Jól látom, hogy műkörmöd van? Nekem az is taszító.

Összességében nem tetszel, túl férfias az arcod, de nem vagy csúnya, sőt, élőben valószínűleg szép vagy, csak nekem ez már mű és sok a smink.

2011. szept. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!