Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Jó/gáz az alakom? (KÉPPEL) És...

Jó/gáz az alakom? (KÉPPEL) És ruha nélkül miért ilyen gusztustalan? :S Hány pontot kapnék ruhában/anélkül 10ből?

Figyelt kérdés

Ruhában, olyankor egész normálisnak látszik:

[link]

[link]


Anélkül katasztrófának érzem:

[link]

[link]


- túl fehér a bőröm, de a napozás tönkreteszi, akárhogy hidratálom

- annak ellenére, hogy jó ideje diétázom, és már pár kilót magam mögött tudhatok, aránytalanul nagy a hátsóm és vastag a combom

- emellett befigyel a narancsbőr

- 33-as a nadrágméretem, ami miatt alig találok magamra ruhát és ez nagyon frusztrál (ez a leggázabb sztem:S)

- az arcom is fura, néha átlagosnak/kicsitszépnek látom, de a legtöbb esetben otromba, durva vonásokat látok

- még ha valakinek be is jönne a "husisabb" test, tuti nála se lennék befutó a mikroméretű melleim miatt :(


Mi a véleményetek?

Mit tehetnék, hogy több önbizalmam legyen?

Hogyan lehet valakinek szebbé tenni a vonásait?


2011. szept. 21. 23:20
1 2 3 4 5
 11/44 A kérdező kommentje:

nézzétek meg Őt, az adataink kísértetiesen szinte ugyanazok, és neki is sikerült arányosra formálnia magát:

[link]


akkor nekem is sikerülhet?

2011. szept. 21. 23:48
 12/44 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a nő husibb volt nálad, és tök más a súlyeloszlása... De ha te is ennyit edzenél te is lefogynál
2011. szept. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 A kérdező kommentje:

a diétám előtt én is pont így néztem ki... ami most van, az köztes állapot, és edzek rendesen, most lehet, hogy nem tűnik annyinak, de ha meglesz a 70. napom, lehet nekem is lesz közel ennyi.

egy héten 3 futás 3x5=15 km, az 10 hét alatt 150, és ebbe nem számoltam bele a súlyzós edzést, és a kardiót, plusz a hobbihegymászást/biciklit/röpiedzéseimet

2011. szept. 22. 00:01
 14/44 anonim ***** válasza:
100%
Én is csak a fenekemre hízok! Teljesen átérzem, nagyon idegesítő. Egyszer megpróbáltam lefogyni, a fenekem szép formás is lesz, de a melleim még kisebbre összementek! Úgyhogy inkább visszahíztam azt a pár kilót és beletörődtem, hogy én ilyen elcseszett maradok. Narancsbőr nekem is durván befigyel, de ez nagyban függ a genetikától. Akármilyen egészségesen élsz, ha nem jó a genetikád narancsbőrös maradsz. Amúgy ha kevesebbet nézek tükörbe, az segít. Te nyilván gyakran figyelgeted magad mostanában, hogy lásd mennyit változol a sporttól és a diétától. Ha abbahagyod a fogyást és súlytartásnál maradsz, ne nézegesd majd magad sokat a tükörben!
2011. szept. 22. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
Én is csak a fenekemre hízok! Teljesen átérzem, nagyon idegesítő. Egyszer megpróbáltam lefogyni, a fenekem szép formás is lett, de a melleim még kisebbre összementek! Úgyhogy inkább visszahíztam azt a pár kilót és beletörődtem, hogy én ilyen elcseszett maradok. Narancsbőr nekem is durván befigyel, de ez nagyban függ a genetikától. Akármilyen egészségesen élsz, ha nem jó a genetikád narancsbőrös maradsz. Amúgy ha kevesebbet nézek tükörbe, az segít. Te nyilván gyakran figyelgeted magad mostanában, hogy lásd mennyit változol a sporttól és a diétától. Ha abbahagyod a fogyást és súlytartásnál maradsz, ne nézegesd majd magad sokat a tükörben!
2011. szept. 22. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
Hajni te vagy? Bár aszem neked még kisebb a cicid.
2011. szept. 22. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
25%
Ne akarj arra a gebe csajra hasonlítani, a pasik szeretik, ha valakinek formás popsija van. Annak a csajnak viszont se melle, se feneke. Nem csinos.
2011. szept. 22. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
47%
Először is, soha nem lehettél olyan, mint az a nő, akit belinkeltél mert neki nem olyan az alkata (nekem pl. dettó olyan és nem szeretem mert formátlan)!! Mint itt már sokan elmondták, te körte vagy és ha fogysz akkor is megmaradnak az arányaid, vagyis fent már semmi nem lesz, de ahhoz képest lent mindig sokkal több... ami jó, hogy én pl. mindig nagy csípőre és fenékre vágytam, mert a a pasiknak (és a pasimnak) nagyon bejön még akkor is, ha nem társul hozzá nagy mell (igen, a fenékpárti sokkal több köztük). Ami meg még jobb, hogy szerintem fehérneműben nagyon jó alakod van, egy szavad sem lehet! A ruháid viszont... nem ártana egy kis stílusváltás, emeld ki azt, ami szexi rajtad!
2011. szept. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
78%

Hát anyukám......örülnék ha ez lenne a legnagyobb problémám....Ruhában kapsz 10/10 pontot,tökéletes formád van,fincsi kerekded fenék(hol az orbitális fenék,én nem látok!),és emellé dukál egy gyönyörű,karcsú(bocs,szuperkarcsú) derék,mit szeretnél még?Finom,formás combjaid vannak,úgy vagy tökéletes,ahogy vagy!Ha így néznék ki,egész nap a tükör előtt állnék,és simogatnám magamat,elélveznék a látványra.

Ruha nélkül is kapsz 10/10 pontot,ugyanolyan jól nézel ki,mint ruhában.Semmi lehangoló nincsen rajtad,sok lány azt hiszem egy kis kanál vízben megfojtana,csakhogy így nézhessen ki,mint te! Narancsbőr?Na és!Nekem csak az van,más nincs,de jó ez így,valakinek nem tetszik,mehet a csába!

Nekem ez így jó,megfelel,nem nézek tükörbe ha nem tetszem magamnak oszt jóvan.

Hát én a helyedben hálát adnék hogy így nézhetek ki,és örülj,mint majom a farkának! A nőiesség megtestesítője vagy!

2011. szept. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok,elfelejtettem,hogy a fehér bőröd egy adomány,egy kincs,nagyon vigyázz rá,ne napoztasd,nekem pont ilyen a bőröm,mint neked,és imádom!Szerintem a legszebb a hófehér bőr.Ne tégy ellene,gyönyörű!

Kis mellek:örülj neki,legalább nem lifeg,mint a kutya füle,mikor futsz a busz után!Nekem sajnos nagy melleket adott istenke,és sokszor a hátam közepéről szedem össze mikor hazaérek...fel is moshatnék vele...:-)))

DEhát én ezt kaptam..

2011. szept. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!