Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Jó/gáz az alakom? (KÉPPEL) És...

Jó/gáz az alakom? (KÉPPEL) És ruha nélkül miért ilyen gusztustalan? :S Hány pontot kapnék ruhában/anélkül 10ből?

Figyelt kérdés

Ruhában, olyankor egész normálisnak látszik:

[link]

[link]


Anélkül katasztrófának érzem:

[link]

[link]


- túl fehér a bőröm, de a napozás tönkreteszi, akárhogy hidratálom

- annak ellenére, hogy jó ideje diétázom, és már pár kilót magam mögött tudhatok, aránytalanul nagy a hátsóm és vastag a combom

- emellett befigyel a narancsbőr

- 33-as a nadrágméretem, ami miatt alig találok magamra ruhát és ez nagyon frusztrál (ez a leggázabb sztem:S)

- az arcom is fura, néha átlagosnak/kicsitszépnek látom, de a legtöbb esetben otromba, durva vonásokat látok

- még ha valakinek be is jönne a "husisabb" test, tuti nála se lennék befutó a mikroméretű melleim miatt :(


Mi a véleményetek?

Mit tehetnék, hogy több önbizalmam legyen?

Hogyan lehet valakinek szebbé tenni a vonásait?


2011. szept. 21. 23:20
1 2 3 4 5
 21/44 A kérdező kommentje:

8.34: csak jobban tudom, hogy néztem ki 1,5 hónapja :D az úszógumim konkrétan 4-5 cm-re kiállt a gatyától (erről szerencsére nincs kép)


9.28: :D:D jó, én se akarnék halálnagy melleket, csak hogy legalább a C-kosarat érjem el


egyébként nem vagyok Hajni :)


ja és ez mind ok, de mit csináljak, hogy legalább a legnagyobb (32-33as) farmer feljöjjön a combomra? (mostmár nem is a fenekem miatt, hanem a combom miatt nem tudom magamraaggatni) úgy utálok a ducidivat közt válogatni :(

2011. szept. 22. 11:32
 22/44 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, bár nekem (162cm-hez) 70 kilóra meghízva is maximum 30-as nadrág kellett, de a probléma ugyanaz. Alul olyan 55 kilósan nézek ki jól, de ekkorra kint van az összes bordám, a kulcscsontom, a csípőm, az arcom beesett, a mellem ráncos. Muszáj kompromisszumot kötni, 58-59 kilóval jó rám felül az XS-S, nadrágban a 36-os és ugyan arányaiban nagy a seggem és vastag a lábam, de legalább felül nem úgy nézek ki, mint egy haldokló.

Szerintem kihoztad az alkatodból a maximumot, jól nézel ki.

2011. szept. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem meg nem szép, ha valaki nagyon fehér bőrű. Persze télen elmegy, sose járnék szoliba, akkor én is hófehér vagyok. :S
2011. szept. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
nagyon szép az alakod. én mindenhol kövér vagyok sajnos, majdnem a legnagyobb nadrág kell, és valahogy mindig találok jót, ami tetszik és jól áll. ezen kívül van két osztálytársam akik körte alakúak, az egyikük nagyon régen jár a pasijával, aki megőrül érte. a másik pedig az egyik legjobban öltözködő, legstílusosabb lány akit ismerek. mindketten nagyon szépek. és te sem vagy csúnya vagy semmi, én például nem is álmodozok olyan alakról mint a tied...
2011. szept. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
Nekem olyan az alakom, mint a csajnak akit linkeltél. A figyás utáni, de én alalcsony vagyok, 162 cm és ez nagyon ront rajta... :(
2011. szept. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
29%

Ruhában 10/6

Fehérneműben 10/4


Megindokolnám,hogy miért.

Ruhában is nagyon észrevehető a vastag combjaid (ráadásul még fekete is van rajtad ami ugyebár optikailag karcsúsít).

Magában még a combjaiddal nincs is nagy bajom, (mert nekem sem nádszálvékony) de a vádlid iszonyúan vastag,ami már nem szép.

Megmondom őszintén neked valahogy olyan fiús alakod van.

Pici mellek,vastag,fiús lábak,vádli.

Egyébként a lábaid vastagságán magassarkúval nagyon szép tudsz csalni. Ajánlom :)


Fehérneműben nagyon furcsa vagy. Deréktól lefelé vaskos,attól felfelé pedig feltűnően vékony. De ezt valószínűleg örökölted....

Jaj és egy tipp. Hord másfajta melltartót,ami kicsit jobban kiemeli és nőiessé teszi a melledet.

2011. szept. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen karcsú derékkal és kerek csípővel hogy mondhatod rá, hogy fiús? Minden, csak nem az... ne törődj vele iszonyat nőies vagy, egy gondot látok csak ami a hátulról fényképezett nadrágos képen tűnt fel, hogy alul a vádlid miatt picit tényleg oszlop lábad van, de arra lehet "gyúrni! :) Ajánlom a bicajt!
2011. szept. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 A kérdező kommentje:
oh, a vádlim 10 év röpi miatt ilyen (a vállam is bazi széles), és beton kemény izom... sehogy sem tudom vékonyítani, max ha begipszelném és lesorvasztanám :(
2011. szept. 22. 19:17
 29/44 anonim ***** válasza:
az utolsónál nem húzod be a hasadat? amúgy nem olyan borzalmas :)
2011. szept. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 A kérdező kommentje:
nem, a hasam sajna ilyen fura. nem egybefüggő, de nem is lapos, kis púp a köldököm körül és ennyi :D :(
2011. szept. 22. 20:40
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!