Ciki a Fila táska?

Figyelt kérdés
2011. szept. 8. 14:47
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
75%
Nem, miért lenne az?
2011. szept. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
81%
Nem! Akkor sem, ha a tesco osztja, és emiatt többezer embernek van ugyanolyan. Legalább mindenki számára elérhető lett.
2011. szept. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
82%

Olvastag a cikket???


Nem ciki, azt hordj, amit akarsz.

2011. szept. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
88%

Bocsi.

Olvastag=olvastad

2011. szept. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim válasza:
92%
Én unalmamban számolom hazafelé a metrón, de nem azért mert ciki,hanem mert szórakoztat :)
2011. szept. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%
Jajj istenem már megint? Ez a fácséról vett marhaság, mindenki kiírja. z emberek szeretnek mással foglalkozni azért.Már napok óta ezeket olvasom" Tedd ki te is, ha nincs fila táskád, stb stb" Már az a szánalmas, aki kiírja. Nem teljesen mindegy? Istenem, a sok hülye. Táska, táska. Nekem nincs, de ha lenne sem érdekelne, hogy kinek van,nem azért veszek meg valamit, mert jaj, másnak olyan van, hanem mert tetszik, ilyen egyszerű. De azért azt megnézném, akik itt pattognak, hogy melyiknek lesz majd pénze ha dolgozik 10 ezer forintos táskákra, meg stb. Majd ha dolgozni fognak, akkor majd örülnek ha ki tudják fizetni a kaját meg a rezsit, meg ezeket.... Amilyen világot élünk, 4-5 év múlva az emberek majd ürülnek, ha lyuk van a seggükön:D Bocsi, a nyers megfogalmazásért de nem? Asok hülye divatmajom:D
2011. szept. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim válasza:
51%
ma eddig 143 db ot számoltam össze sztem nem túl divatos ha mindenkinek ugyanaz van de nemkell divatmajomnak lenni
2011. szept. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
84%

utálok olyan dolgokat hordani ami sok más embernek is van. persze, az ember nem lehet teljesen egyedi, de nem szeretem a tömegtermékeket. pláne nem veszek direkt olyan dolgokat, ami épp divat.


nekem ciki lenne hordani, kellemetlenül érezném magam, h minden 2. emberen szembejön. komolyan már az utolsó útszéli csövinek is fila táskája van.

aki úgy érzi, h jó ezt hordani, az hordja, nem fogom lenézni vagy becsmérelni. nekem nem férne bele.

2011. szept. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki, bár nekem nem kéne, mert nekem már az ízlésem táskák terén. De pl. a barátomnak is van, és neki nem azért, hogy divatos legyen, hanem mert örült hogy olcsón tud egy normális táskát venni. De pl. Converse, vagy Nike táskája is sok embernek van. 20L
2011. szept. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
most hirtelen az lett, mert a Tescoba lehetett kapni pontokért. de ez csak a 12-18 éves korosztályt érdekli max sztem
2011. szept. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!