Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Belekezdjek egy blogba?

Belekezdjek egy blogba?

Figyelt kérdés

életmódot váltanék, megtanulnék sminkelni(mert nem tudok), sportolnék, tehát fogynék is, és kívülről-belülről megújulnék, hogy hódíthassak. Mindezt olcsón szeretném kivitelezni, mert olvasva az efféle blogokat azt veszem észre, hogy szinte mindig a drágább sminkcuccokat/módszereket ajánlják, meg sem próbálják a természet erejével megszépíteni magukat, hanem azonnal a sminkek után nyúlnak. Akár a fogyis blogok is, belekezdenek eszeveszettül a naaagy fogyókúrába, alig esznek valamit, aztán mikor lefogynak ,visszatérnek a korábbi rossz szokásaikhoz, és akkor jön vissza minden lefaragott kiló. Én ezt szeretném megváltoztatni. Jó ötlet lenne indítanom egy ilyen blogot? vagy inkább naplót írjak? Milyen címet adjak neki?

köszönöm előre is

19/L


2011. szept. 23. 18:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jó ötlet ez a blogolósdi:D Olvasnám az fix!

Ha ilyet csinálnék, az enyémnek: beépített szépség lenne a címe, emiatt: [link] a film miatt

Majd írd már le a blogcímed!:)(ha kész lesz:))

2011. szept. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Olvasnálak, nagyon is, nem tudok blogról ilyen témában, a jelenlegiek nekem már nagyon unalmasak és semmi újat nem tudok meg belőlük, csak a tesztek hasznosak, hogy mit éri meg megvenni.


Kezdj bele! :)

2011. szept. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :) kedvesek vagytok :) és a cím is nagyon tetszik :)
2011. szept. 23. 18:47
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagyon szívesen olvasnám.Kezdj bele bátran,aztán el ne felejtsd ki írni ide a címet!!:)
2011. szept. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ez tök jó ötlet. És a mind a két téma (fogyás-életmódváltás, sminkelés-szépségápolás) olyan, ami engem is érdekel. Esetleg írhatnál egy-két dolgot a csábításról, flörtölésről stb. is:)

Én szívesen olvasnám. Szóval, ha csinálsz egy blogot, kérlek írj nekem privát üzenet, amiben leírod, hogy megcsináltad a életmódváltós-szépségápolós blogot és belinkeled a címét. Köszönöm.:)

16/L

2011. szept. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mindenképp írj blogot! Nem azért, hogy sztárblogger legyél, hanem azért, hogy motiváljon a fogyásban, szépülésben! Minél több embernek, ismerősöknek harangozd be a dolgot, mert így cikibbnek fogod tartani a bukást --> motivál hogy ne add fel. Drasztikusnak hangzik, de működik, ez tiszta pszichológia.
2011. szept. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha elkezded, én is kérek privit a címéről! :) Második voltam.
2011. szept. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
én is kérem a címét :D
2011. szept. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi szépen a bizalmat, naggyon hálás vagyok! belekezdtem az előkészületekbe, de még pofozgatom:) mindenesetre elkezdtem :)
2011. szept. 23. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!