Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi all jol? Milyen szinu...

Mi all jol? Milyen szinu smink (szemhejpuder) allna jol? Nah es ruhaba milyen szin?

Figyelt kérdés
160magas vagyok,hosszu festett szoke hajam van.szolis barna bor.Zoldesbarna szemem.18/L
2009. ápr. 26. 17:33
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Ne mondd hogy ezekre nem jössz rá magad...
2009. ápr. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
36%
szőke haj, szoli bőr, fosbarna szem... egy barna papírzacskó jól állna...
2009. ápr. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
28%
utolsó válaszadó vszeg vagy féltékeny Rád, vagy pedig örülne ha egy ilyen lány legalább 1szer az életben ránézne..de HIÁBA
2009. ápr. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ha egszinkek felsot veszek fel akkor a kek szemfestek jol all....feherhez,feketehez nem igazan tudom h milyen smink illik...jol all az arany szemhejfestekis...milyen szinu felsohoz passzolna\?? a feketehez csak? nem csunya amugy h szoke vagyok es barna borom??nemut el nagyon???
2009. ápr. 26. 18:34
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
Attól függ mennyire vagy barna, látatlanban nehéz megmondani...
2009. ápr. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

tipikus plázapic*a..-.-"

vegyél fel exit gatyát és riszáld végig a pic*ád a westendbe.

na ez illik hozzád.

2009. ápr. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom miert kell sertegetni a kerdezot?Ha nem tudjatok a valaszt akkor inkabb hagyjatok beken.O kerdezett valamit ti meg durvan nem is a kerdesre valaszoltok.

Szoval a szemelyleirasod hasonlit az enyemhez mert nekem is festett szoke a hajam,jarok szoliba es zold a szemem.Szoval sok kozos van bennunk.:) En szemfesteknen ezustszurket szoktam hasznalni mert az kiemeli a zold szemet es van hogy felul kihuzom fekete tussal mint kleopartanak es foleje ezustszurke szemhejpudert rakok.de a tusos verzio attol is fug milyen a szemed formaja. Ruhakban szerintem a zold szin az jol allna neked is mivel neked is zold szemed van.Nekem legalabb is azt mondtak h jol all es kiemeli a szemem szinet.Feheret is szoktam hordani mert az kiemeli a barnasagot, az egszikek is eleg jo meg a sarga.az meg jol all szokeknek.:) puszi

2009. szept. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
az elozo valaszolo vagyok: amugy szerintem a szolibarna bor kifejezetten jol megy a szoke hajjal foleg ha aranyszoke vagy.mert a feher bor eleg rondan nez ki szoke hajjal mert a sapaszt.ugyhogy szerintem az ugy jo:)
2009. szept. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!