Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ennek a lánynak miért ilyen a...

Ennek a lánynak miért ilyen a nyaka alatt a csont?

Figyelt kérdés

miért ilyen csúnya a nyaka alatt a csont egy barátnőmnek? :O


[link]


2011. szept. 27. 01:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ő a jobb (nekünk bal) kulcscsontja alatti foltra gondol. Tuti nincs két kulcscsontja egy oldalon.
2011. szept. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Amúgy szerintem valami sérülés, vagy vágás lehet. Elsőre nekem a biztonsági öv nyoma jutott eszembe.
2011. szept. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

aha, mert a biztonsági öv nyomot hagy :D

amúgy kulcssont, és én is szeretem, hogy nekem is kint van. ÉS A FOGPISZKÁLÓK MEG TEHETNEK EGY SZÍVESSÉGET, RAJTAM IS VAN 10 KG FELESLEG, ÉS KILÁTSZIK, SZÓVAL EL NE SZÁLJATOK ÁM ITT A NAGY FIKÁZÁSBA! ;)

2011. szept. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

"aha, mert a biztonsági öv nyomot hagy"

Ha csattansz, hidd el, nyomot hagy.


"amúgy kulcssont"

Akkor összesen három van neki. :D

2011. szept. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.:) Mindenkinek ment a zöld kéz. Egyébként nem én vagyok a képen, csak olyan furcsa, mintha tényleg 3 kulcscsontja lenne. Vagy nem is tudom.:D
2011. szept. 27. 17:20
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nekem volt már olyan balesetem, ami után hetekig kórházban voltam, de a biztonsági öv nem hagyott semmi nyomot, pedig nem repültem ki. Na mindegy. Szerintem akkor sem hasonlít rá, inkább árnyék vagy mittudomén :D
2011. szept. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!